po s.n. (1:0) (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)

23.09.2022, 18:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 3. kolo • Klára Petrásková cz

Tipsport: 1.78 4.4 3.85

V tuto chvíli už je to ode mě z hradecké ČPP Arény vše. Přeji vám pěkný víkend a u dalších přenosů se těším na shledanou. (20:52:46)
Nejlepšími hráči byli vyhlášení vítkovický útočník Roberts Bukarts a východočeský gólman Henri Kiviaho.
Bylo nakonec dnes napínavější, než se v průběhu zápasu zdálo. Po nepříliš záživné prostřední třetině bylo skóre 1:1 a na startu té třetí se Hradečtí dostali do vedení, které poté zuby nehty bránili. Jenomže Ostravané se nedali, šest vteřin před sirénou srovnali a poslali tak zápas do nastavení. Drama nakonec rozsekl až v samostatných nájezdech Jakub Lev a hradečtí hokejisté tak nyní mohou se svými fanoušky slavit na ledě dvoubodovou výhru 3:2.

Jakub LEV - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.
Jediným úspěšným střelcem samostatných nájezdů se stal hradecký JAKUB LEV, jenž zamířil do pravého vinglu, výhra 3:2 a dva body tak zůstávají v Hradci Králové.

5. séria 1:0

Petr Fridrich si přibrzdil a zkoušel bekhendový blafák, jenže Henri Kiviaho to přečetl a je rozhodnuto!

Graeme McCormack zkoušel střelu k pravé tyči, nevyšlo to.

4. séria 1:0

Roberts Bukarts zkoušel mezi betony, neuspěl.

Jakub Lev si najel pomalu a zvedl kotouč přesně do pravého horního růžku!

3. séria 0:0

Rostislavu Maroszovi sáhl do akce Kiviaho svou holí, a tak k zakončení nedošlo.

Lukáš Cingel mířil mezi betony, ale nepřesně.

2. séria 0:0

Dominik Lakatoš zvolil bekhendový blafák, Henri Kiviaho nechal natažený levý beton.

Nikita Ščerbak překonal Stezku mezi betony, ale kotouč vyplul vedle pravé ytčky.

1. séria 0:0

Peter Mueller zvolil střelu, tu pokryl Kiviaho betony.

Lalancettovi utekl při forhendovém zakončení puk.

Samostatné nájezdy začínají.
Střely na branku v prodloužení (celkem):

Hradec Králové – 4 (25)
Vítkovice – 1 (28)
Ani nastavených pět minut o vítězi nerozhodlo, po suché úpravě ledu se tak letos poprvé pojedou v Hradci Králové nájezdy!

3:2

Góly a asistencie: 9. McCormack (Ščerbak), 41. F. Pavlík (Lev), rozh. náj. Lev – 23. Lakatoš (L. Krenželok, Marosz), 60. Bukarts (Mueller, Mikuš)