1:3

koniec (0:2, 0:1, 1:0)

30.09.2022, 17:00 • TITAN Aréna • 5. kolo • Filip Kosnáč

Tipsport: 2.07 4.31 2.87

Nové Zámky uspeli na ľade Liptovského Mikuláša, keď si vybudovali trojgólový náskok po tom, čo sa postupne zapísali do streleckej listiny Šišovský, Farley a Juraj Mikúš. Kantor mal na dosah aj čisté konto, ale to mu napokon nedovolil Novajovský, ktorý ho prekonal približne minútu pred koncom riadnej hracej doby. Tento gól však už prišiel z pohľadu Liptovského Mikulášu príliš neskoro a domáci už nestihli nič viac spraviť s konečným výsledkom 1:3. Nové Zámky sa tak už priebežne posunuli na druhé miesto tabuľky, ale o tom či tam zotrvajú, rozhodnú výsledky ostatných zápasov tohto kola. To je odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť a teším sa pri hokeji znova nabudúce! (19:21:42)

58:56

Liptovský Mikuláš dal gól! Domáci strelecké prekliate predsa len prelomili, pretože zostali v útočnom pásme a ďalšie nahodenie PETRA NOVAJOVSKÉHO od modrej čiary už bolo gólové, keďže Kantorovi výborne clonil Drábek a hosťujúci brankár nemal priestor na zákrok! Asistencie: Diakov, Drábek

58:13

Ešte jeden jednoduchý zákrok pre Kantora po zúfalom nahodení Novajovského, ktorý nepretrhol mizernú koncovku domácich.

56:24

Zakázané uvoľnenie Liptovského Mikuláša len odzrkadľuje zmar domáceho tímu, ktorý už je asi zmierený s dnešnou prehrou.

55:25

Ofsajdová situácia na domácej strane, keď sa už hrá v plnom počte na oboch stranách a do konca zápasu už nezostáva veľa času.

53:03

Vylúčenie v tíme HC MIKRON Nové Zámky:
Karsums – 2 min., hákovanie.

52:26

Veľký závar pred Kantorom, ale domáci ani teraz nepretlačili puk za chrbát hosťujúceho brankára a dokonca sa bude vhadzovať iba v strednom pásme!

52:02

Hatala – 2 min., podrazenie.

50:54

Postavenie mimo hry, ktoré zastavilo prechod hostí do útočného pásma, ale trojgólový náskok je pre Nové Zámky o veľa dôležitejší.

50:11

Hostia sa dopustili menšej taktickej chyby a zakázaným uvoľnením darovali Liptovskému Mikulášu útočné pásmo.

47:53

Liptovský Mikuláš mohol potrestať malé zaváhanie hostí na útočnej modrej čiare, ale domáci nevyužili ani toto prečíslenie a Kantor zachytil strelu Vähätala!

43:50

Tečovaný puk skončil mimo hracej plochy a až teraz sme sa dočkali prvého prerušenia, vhadzovať sa bude pred Kantorom.

43:00

Podľa predpokladov vstúpili domáci do tretej tretiny ofenzívne naladení, ale zatiaľ to zďaleka nestačí na pozornú obranu Nových Zámkov.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine sme videli zaujímavejší hokej s viacerými šancami na oboch stranách, ale skóre sa menilo iba raz zásluhou Juraja Mikúša, ktorý výrazným spôsobom priblížil Nové Zámky k trom bodom. Liptovský Mikuláš je v koncovke naďalej nemohúci a v poslednej tretine bude potrebovať zázrak, ak chce s výsledkom niečo urobiť. Tretia tretina sa začne približne o 18:40.