2:3

koniec (2:0, 0:1, 0:2)

23.11.2022, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • 23. kolo • Michal Pospíšil cz

Tipsport: 3.92 4.4 1.67

Poruba stejně jako na začátku druhé třetiny skórovala hned ve 41. minutě, když početní výhodu využil střelou pod břevno Roman Pšurný, a tím vyrovnal skóre. Poté následovala poměrně opatrná pasáž, hosté ale v 53. minutě otočili stav zápasu díky střele Dominika Hrníčka, která skončila za zády brankáře. Jednobrankový náskok uhájili hosté i v závěru, kdy to Dynamo zkoušelo bez brankáře, ale žádná střela se neujala. (20:24:26)

60:00

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
Jakub Lichtag – 2 min., sekání.

59:56

Zdráhal po Bellušově nahrávce vůbec netrefuje puk.

59:14

Po pokažené bombě Nedbala míří puk zase mimo bránu, vhazování před Dolejšem.

58:32

Zdráhal se vrací pro puk do středního pásma.

58:13

Poruba dostává puk na zakázané uvolnění.

57:47

Není na co čekat, Dynamo hraje v šesti!

57:47

Oddechový čas pro tým HC Dynamo Pardubice B.

57:12

Sýkora dlouho přihrávkou vyhání Hrádka z pásma.

56:42

Sýkora trefil tělo bránícího hráče.

56:27

Belluš nahodil kotouč za bránu Dolejše.

55:34

Pardubická defenzíva se ve snaze vyrovnat postupně rozpadá, od čtvrtého gólu teď domácí zachránil beton brankáře Kloučka!

53:41

Rákos pokaženou nahrávkou dává příležitost hostům.

53:00

53:00 Dominik HRNÍČKO - 2:3

53:00

Poruba právě vstřelila branku! Poruba svojí aktivitou otáčí vývoj utkání! DOMINIK HRNÍČKO dostal na modré až příliš prostoru, a díky cloně před bránou Klouček jeho střelu viděl až pozdě a prostřelil ho mezi betony – 2:3! Asistence: Adam Sedlák a Vít Christov

51:33

Na druhé straně jel do protiútoku Rouha s Urbanem. Prvně jmenovaný, ale volil přihrávku a tu obránce zastavil.

51:21

Sedlák si troufl proskočit až do pásma, ale neuspěl.

49:48

Sýkora nejdřív zastavil Hrníčka a poté narýsoval výbornou přihrávku na Michala Pochobradského, který Dolejše rychlou střelou mezi betony nepořekonal!

2:3

Góly a asistencie: 1. Lichtag (Hrádek, Belluš), 12. Rouha (Zdráhal, Rákos) – 21. Vachovec (Šoustal), 41. Pšurný (Urbanec), 53. Hrníčko (Sedlák, Christov)

HC Dynamo Pardubice B: Klouček (Nečas) – Sýkora, Hrádek, Zdráhal (A), Nedbal, Drtina (A), Chabada, Kubíček – Lichtag, Kaut (C), Belluš – Rouha, Rákos, T. Urban – Půhoný, P. Machač, Kaplan – Pochobradský, T. Zeman, M. Machač.
Tréner: Václav Baďouček

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (O. Bláha) – Klimíček, Lemcke, Urbanec (C), Voráček, Sedlák, Krenželok – Gřeš, Vachovec (A), Šoustal – Šlahař, Pšurný (A), Berisha – Vildumetz, Toman, Häring – Christov, Střondala, Hrníčko – Karafiát.
Tréner: Jiří Režnar

Rozhodca: Petružálek, Květoň – Jindra, Štofa