4:2

koniec (1:1, 2:0, 1:1)

23.11.2022, 17:30 • 17. kolo • Martin Kožiak

Tipsport: 2.17 4.34 2.39

Trnava nakoniec na domácom ľade poráža Žiar nad Hronom po výsledku 4:2. Prvá a tretia tretina bola vyrovnaná, keď v nich oba tímy strelili po jednom góle. Rozhodujúce teda bolo druhé dejstvo, v ktorej sa Trnavčania zásluhou Kupku a Dvonča presadili dvakrát a tento náskok už nestratili.
Trnava sa vďaka výhre v tabuľke posúva na priebežné druhé miesto. Žiar zas klesol na šiestu priečku. (19:37:18)

59:40

Trnavčanom sa darí kontrolovať dianie na ihrisku a Žiar sa pravdepodobne už ku žiadnemu záverečnému náporu nedostane.

59:10

Na druhej strane si do dobrej pozície nakorčuľoval Miklík. Jeho pokus však cez Petríka neprešiel.

58:30

Do útoku sa po vyhratom buly vybral Halama, ale jeho strela na Hollého neprešla.

58:17

Kolenič fauloval vo veľmi nevhodný moment, keďže Žiar bude hrať do konca zápasu v oslabení a len ťažko sa mu bude vyvíjať tlak na trnavskú bránu.

57:40

Trnavčania dobre napádajú rozohrávku hostí a držia ich ďaleko od Hollého brány.

56:15

Kolenič teraz ponúkol Fekiačovi dobrú prihrávku, ale strelec posledného gólu tentokrát Hollého neprekonal.

55:24

Po Giertlovej strele sa Hollý poriadne zapotil, no nakoniec túto situáciu vyriešil a hráčov Žiaru nepustil ku streleniu kontaktného gólu.

53:25

Žiar nad Hronom dáva gól!
Tréner Žiaru pomerne odvážne odvolal počas presilovej hry brankára a nakoniec mu tento risk vyšiel. Po dobrej útočnej akcii sa totiž presadil VIKTOR FEKIAČ, ktorý peknou strelou k tyčke znížil na 2:4.
Asistencie: J. Kolenič, A. Kobolka

53:04

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava:
Kukumberg – 2 min., podrazenie.

53:02

Kobolka teraz dostal dobrú prihrávku od Giertla, ale jeho tvrdá strela Hollého neprekonala.

52:05

Pred bránu domácich sa podarilo dostať puk Valentovi. V zhluku viacerých hráčov sa ale nikomu z hostí nepodarilo zakončiť a defenzíva Trnavy si už so situáciou poradila.

50:31

Úspech neslávila ani táto individuálna akcia Chlepčoka, keď jeho strelu vyrazil Hollý. Trnavčania následne puk dostali preč z obrannej tretiny.

49:20

Pri puku sú momentálne hokejisti Žiaru, ale ich kombináciám v súperovej tretine pomerne chýba presnosť.

47:09

Trnava dala gól!
RONALD DVONČ dostal od Antonova skvelú prihrávku za obranu a v samostatnom úniku si dokonalou kľučkou vychutnal brankára Petríka. Dvonč potom puk doklepol do odkrytej brány a stav je tak 4:1.
Asistencia: V. Antonov

46:27

Trnavčania ustáli toto oslabenie a Schmidt je už späť na ľadovej ploche.

46:10

Ku strele sa teraz dostal Jakúbek, ale jeho nepresný pokus vyhnal hostí z útočného pásma.

45:30

Hokejistom Žiaru táto presilovka vôbec nevychádza, keďže hráči Trnavy už po niekoľkýkrát vyhodili puk cez všetky čiary a Hollý ešte nejakému vážnejšiemu nebezpečenstvu nečelil.

4:2

Góly a asistencie: 5. Antonov (Miklík, Rašin), 37. Kupka (Holovič, Ejem), 40. Dvonč, 48. Dvonč (Antonov) – 15. Jakúbek (Kolenič, Fekiač), 54. Fekiač (Kobolka, Kolenič)

HK Gladiators Trnava: Hollý (Nagy) – Korím, Kocúr, Ejem, Maarnela, Schmidt, Rašin, Kliment – Deneš, Holovič, Jurák, Miklík, Kukumberg, Antonov, Dvonč, Kupka, Bodnár, Urban Tóth
Tréner: M. Baran

MŠK Žiar nad Hronom: Petrík (Mičík) – Pač, Kobolka, Gabri, Barcík S., Čulík, Barcík A., Lopejský, Šeliga – Jakúbek, Fekiač, Kolenič, Magdolen, Valent, Brumerčík, Tatár, Halama, Chlepčok, Václav, Giertl, Kraut
Tréner: N. Javorčík

04:18 TRN 1:0 Antonov (Miklík, Rašin)
11:34 TRN 2 Bodnár, podrazenie