24.11.2022, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • Aleš Pur (@PurAles) cz

59:39

59:39 Michael RASMUSSEN - 3:0

59:39

Detroit právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. Domácí vyhodili puk, ten si v útočném pásmu dojel MICHAEL RASMUSSEN a i když mohl přihrávat na dojíždějícího spoluhráče, tak si zkušeně počkal na svou šanci, dostal se do lepšího úhlu a přes Duchenea upravil na 3:0. Asistence: Adam Erne, Filip Hronek.

58:39

Zakázané uvolnění Detroitu, před vhazováním si hostující celek bere oddechový čas.

57:39

Teď už je ale Lankinen na střídačce, je tu power-play Nashvillu!

54:42

54:42 Husso vychytal Forsberga

54:42

Opět vynikající Husso! Tentokrát proti němu stál Forsberg, který měl mezi kruhy mnoho času na zakončení, gólman Detroitu však zasáhl bleskurychlou lapačkou!

45:11

Celá první útočná formace se nyní dostala před Lankinena, po Kubalíkově přiklepnutí zakončoval Perron, gólman Nashvillu ale loženou akci dokázal nějakým způsobem zastavit!

39:51

Tak ještě jedno vyloučení, tentokrát na straně Nashvillu. Dvě minuty za nedovolený zásah do hlavy nebo krku dostal Michael McCarron.

37:28

Nashville si zahraje další přesilovku, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Olli Määtää.

34:16

34:16 Filip HRONEK - 2:0

34:16

Přesilovka je využitá! Lankinen sice ještě zvládl pokrýt Larkinovo zakončení, akce ale pokračovala, puk se dostal na modrou čáru, kde napřáhl FILIP HRONEK a jeho dělovka se zastavila až v síti. Lankinen si sice na puk sáhl, vytěsnit jej však nedokázal – 2:0. Asistence: Jonatan Berggren.

33:06

Je tu první přesilovka pro Detroit. Za faul na unikajícího Kubalíka dostal dvě minuty za podrážení Alexandre Carrier.

28:12

A hned na to je tu další vyloučení, za zdržování hry dostal dvě minuty Ben Chiarot.

27:48

Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje Nashville. Dvě minuty za podrážení dostal Moritz Seider.

24:09

24:09 Dylan LARKIN - 1:0

24:09

A už je tu úvodní branka zápasu! Na levou stranou dostal přihrávku do volného prostoru DYLAN LARKIN, z kruhu vyslal prudkou střelu zápěstím a trefil prostor pod horní tyčkou Lankinenovy branky – 1:0! Asistence: David Perron.

3:0

Góly a asistencie: 25. Larkin (Perron), 35. Hronek (Berggren), 60. Rasmussen (Erne, Hronek)

Detroit Red Wings: Husso (Nedeljkovic) – Seider, Chiarot (A), Hronek, Määttä, Oesterle, Walman – Perron (A), Larkin (C), Kubalík – Raymond, Copp, Bertuzzi – Sundqvist, Rasmussen, Erne – P. Suter, Veleno, Berggren.
Tréner: Derek Lalonde

Nashville Predators: Lankinen (Saros) – Josi (C), McDonagh, A. Carrier, Ekholm (A), Fabbro, Lauzon – Granlund (A), Pärssinen, F. Forsberg – Duchene, Sissons, Jeannot – Niederreiter, R. Johansen, Co. Smith – McCarron, Glass, Jankowski.
Tréner: John Hynes

Rozhodca: Pochmara, StPierre – Brisebois, Baker

Diváci: 19 515