Majstrovstvá sveta

Wales – Irán

0:2

koniec (0:0)

25.11.2022, 11:00 • Ahmad bin Ali Stadium, Al Rayyan • Skupina B • Viktor Kalinács

Tipsport: 2.2 3.18 3.88

Irán vyhral úplne zaslúžene, Wales na čele s Baleom a Ramsaym totálne bezzubý. (13:07:29)

90+13

90+11

90+11. Ramin Rezaeian (IRN) - 0:2

90+11

Irán dal gól! RAMIN REZAEIAN priklincoval Wales poistkou v jedenástej minúte nadstaveného času! Kontra štyroch proti dvom, lob cez padajúceho Warda a na štadióne vypukla erupcia iránskej radosti!

90+10

Ešte sa ale bude hrať, Ward bude vykopávať hlboko na polovicu protivníka.

90+8

90+8. Rúzbe Češmí (IRN) - 0:1

90+8

Irán dal gól! Zaslúžený zásah prichádza na prelome ôsmej a deviatej nadstavenej minúty! RÚZBE ČEŠMÍ dostal priveľa priestoru a vypálil z 22 metrov! Ward márne zmenšil strelecký uhol, na presnú strelu k ľavej žrdi bol prikrátky!

90+8

Ramin Rezaeian bol úplne voľný na pravom krídle, nik zo spoluhráčov si ale nevšimol.

90+7

Mnoho nepresností, veľký chaos na každom centimetri ihriska, ale zároveň neskutočná bojovnosť. Takto sa hrá o body na majstrovstvách sveta.

90+6

Brennan Johnson sa z ničoho nič dostal k streleckému pokusu z uhla. Veľa toho nevyčaroval, no je to varovný prst pre Irán.

90+5

Za hlavu sa drží Chris Mepham, ktorý sa vyhýbal kopačke Alireza Jahanbakhsha. Za necelú minútu dve žlté karty pre Iráncov.

90+4

Zrejme za protesty vidí žltú kartu Ramin Rezaeian.

90+4

Nevydarený útok Iráncov po ľavej strane, lopta končí za bránou súpera. Takto sa to nehrá.

90+3

Ostrovná krajina pokračuje skúsene a drží loptu ďaleko od Warda.

90+2

Wales má za sebou dve minúty a k dispozícii aj voľný kop z polovice ihriska.

90+1

Pred nami porcia minimálne deviatich nadstavených minút!

90

Riadny hrací čas sa naplnil. Rozhodcovia sa radia o tom, koľko nadstavia.

89

Iránci si zavadzali na hranici šestnástky. Mehdi Torabi napriek tomu vypálil z hranice šestnástky, ľavú tyč minul o niekoľko centimetrov!

88

Vynútená zmena vzhľadom na potrebu brankára. Prvá hrozba k Wardovi ani nedorazila.