2:0

koniec (0:0, 1:0, 1:0)

25.01.2023, 17:30 • KHNP Aréna • 41. kolo • Lukáš Ureš cz

Tipsport: 2.2 4.1 2.61

Přerovští Zubři se ve třetí třetině snažili, ale gólový recept na Jekela nenašli. Brankář Horácké Slavie měl přitom pár nejistých zákroků, kde hostům chybělo opravdu málo.

V závěrečném snažení domácí zachytili nepřesnou přihrávku a Jakub Malý zpečetil vítězství Třebíče 2:0. (19:57:12)

59:59

Indrák se ještě v poslední vteřině dostal s pukem před Jekela, kterého ale v tváří tvář nedokázal překonat.

59:12

59:12 Jakub MALÝ - 2:0

59:12

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Nepovedený přechod přes útočnou modrou trestá JAKUB MALÝ, jenž dokázal překonat bránícího hráče a trefil odkrytou branku. Asistence: Martin Dočekal.

59:00

Běží posledních šedesát vteřin.

58:32

To už Přerov hraje s prázdnou brankou. Pechanec nepřesně rozehrával.

58:20

Jekel přes clonícího Dvořáka dokázal chytit nahození od modré.

58:14

Oddechový čas pro tým HC ZUBR Přerov.

57:44

Nebezpečný prostor dostal Forman před Postavou. Nahození Vodičky ale nedokázal tečovat a pro brankáře Přerova to byl nakonec klidný zákrok.

56:22

Z ostrého úhlu po otočce pálil Kudělka a Jekelovi nějak propadl puk na protější stranu. Přerov začíná být opravdu nebezpečný.

55:54

Naprosto celou volnou třetinu měl před sebou Tureček, který se na kruhu napřáhl k tvrdé střele. Proti ní si Postava vyjel a šanci Turečka uhasil.

54:19

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
Lukáš Forman – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
Antonín Pechanec – 2 min., hrubost.

54:19

Po náporu do branky se strkla menší strkanice. Březina to zkusil z otočky a Jekel nejspíše chvíli nevěděl, kde má puk.

53:57

Útočník Přerova mezi domácí trojicí byl poslán na led, rozhodčí nechávají hru běžet.

53:14

Nyní se dostali pod tlak právě Přerovští. Dočekal to zkusil na bližší tyč, ale neúspěšně.

52:16

Kudělkova střela zůstala na hranici brankoviště, kde byl velmi blízko Pechanec! Těsně předním nejspíše odpálil puk do rohu jeden z domácích hráčů.