koniec po predl. (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)

26.01.2023, 03:30 • Rogers Place, Edmonton • Tomáš Taybner (@TTaybner) cz

Tipsport: 1.45 5.22 5.63

Tímto sdělením se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek čtvrtečního dne. (06:29:02)
Série neporazitelnosti se tak pro Edmonton zastavila na šesti zápasech, z toho dnešního parta okolo kapitána McDavida bere jen bod.

To hosté se postarali o překvapení, které jim vyneslo body dva. Columbus tak z posledních dvou zápasů v Kanadě uzmul hned tři z možných čtyřech bodů.
Dnešní utkání sledovalo 16 986 diváků.
Statistika
Střely na bránu: 36 – 26 | Přesilová hra: 1/1– 0/2 | Trestné minuty: 4 – 2 | Zblokované střely: 19– 24 | Hity: 19 – 33

Columbus právě vstřelil branku!
Je hotovo! KENT JOHNSON přebral za modrou čarou kotouč od Gaudreaua, navezl si jej do mezikruží a vypálil na branku. Skinner měl zakrytý výhled od jednoho z hostujících hráčů, v dráze letu střely ale stáli další hráči a domácí gólman toho moc neviděl. Asistence: Johnny Gaudreau.

62:15

S pukem nyní hrají hosté.

61:53

Nugent-Hopkins si puk navedl do slotu, ale minul.

61:39

Hyman zaváží puk do pásma.

61:18

Kulak se snažil dostat puk na Hymana, přihrávka byla zastavena.

61:10

Oba celky poté vystřídali a ke střele se následně dostal Johnson, jehož pokus kryje Skinner lapačkou.

60:48

Na druhé straně se podobně vedlo i McDavidovi.

60:36

Gaudreau z levého kruhu přestřeluje.

60:19

McDavidovi nevyšla přihrávka a s pukem hrají hosté.

60:10

Vhazování pro domácí tým.

60:01

Columbus nakonec dokázal ve třetí části srovnat krok, když obrovský hlad po gólu předvedl Kirill Marčenko, který byl za svou snahu odměněn vyrovnávací trefou. Nás tak čeká prodloužení.

2:3

Góly a asistencie: 31. Ryan, 37. Hyman (McDavid, Nugent-Hopkins) – 13. Jenner (A. Boqvist, Laine), 52. Marčenko, 63. K. Johnson (J. Gaudreau)

Edmonton Oilers: S. Skinner (Campbell) – Nurse (A), Ceci, Kulak, Barrie, Broberg, Bouchard, Desharnais – Draisaitl (A), McDavid (C), Hyman – Kostin, Nugent-Hopkins, Janmark – Foegele, R. McLeod, Puljujärvi – Holloway, Hamblin, Ryan.
Tréner: Jay Woodcroft

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – Gavrikov, Peeke, Berni, Gudbranson, A. Boqvist, Blankenburg – J. Gaudreau, Jenner (C), Laine – Nyquist (A), Sillinger, K. Johnson – L. Foudy, Roslovic, Marčenko – E. Robinson, Kuraly, Olivier.
Tréner: Brad Larsen

Rozhodca: Anderson, Lee – Tobias, Johnson

Diváci: 16 986

12:25 CBJ 0:1 Jenner (A. Boqvist, Laine)
21:45 EDM 2 Nurse, hákovanie