4:1

koniec (2:1, 1:0, 1:0)

02.04.2023, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.41 4.03 2.49

Hokejisté Las Vegas vyhrávají tento zápas 4:1 a podruhé v klubové historii se dostali přes 100 bodů v základní části. Aktuálně jich mají 101. (06:44:02)

59:20

Domácí celek se dostal do útočného pásma, kde kombinuje.

58:46

58:46 Chandler STEPHENSON - 4:1

58:46

Vegas právě vstřelilo branku!
Domácí celek vede o tři góly, kotouč do prázdné branky dostal po dobré defenzivní hře spoluhráčů CHANDLER STEPHENSON. Asistence: Nicolas Roy.

58:13

Matthew Boldy to zkoušel individuálně, následně domácí dostali hru do středního pásma.

58:00

Puk je ve středním pásmu, obléhání branky Vegas pokračuje dál.

57:22

Kotouč vypadl z hrací plochy, buly před brankou Vegas.

57:07

Nicolas Roy vyhodil do středního pásma, Matthew Boldy rychle vrací hru před branku Vegas.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetině, hosté se nastěhovali do útočného pásma.

56:43

Marcus Johansson pálil, jeho rána končí nad brankou.

56:24

Hosté hrají v šesti, zkouší hru bez brankáře.

56:24

Komerční přestávka.

55:50

Marc-Andre Fleury si poradil s dobrou domácí šancí. Následně puk získala obrana Wild.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetiny, v útočném pásmu se usadili hosté, ale Keegan Kolesar dostal hru do středního pásma.

54:00

Alex Pietrangelo protečoval puk do útočného pásma a šel se svými spoluhráči střídat.

4:1

Góly a asistencie: 10. Hutton (Eichel, Pietrangelo), 17. Whitecloud (Stephenson), 23. Howden (Barbašev, Eichel), 59. Stephenson (N. Roy) – 5. Boldy (Klingberg, J. Eriksson Ek)

Vegas Golden Knights: Brossoit (Quick) – Martinez (A), Pietrangelo (A), Hutton, Hague, McNabb, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – Cotter, W. Karlsson (A), N. Roy – Amadio, Stephenson, Kessel – Howden, Blueger, Kolesar.

Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Middleton, Spurgeon (C), Brodin, Dumba (A), Goligoski, Klingberg – M. Foligno (A), Hartman, Zuccarello – M. Johansson, J. Eriksson Ek, Boldy – Duhaime, F. Gaudreau, Sundqvist – Shaw, Dewar, Reaves.

Rozhodca: Hanson, Kozari – Mills, Gibbons

Diváci: 18 398

01:09 VEG 2 Marchessault, hákovanie
05:00 MNS 0:1 Boldy (Klingberg, J. Eriksson Ek)
08:36 VEG 2 W. Karlsson, hrubosť