Nemecká Bundesliga

1. FC Kolín nad Rýnom – Borussia Mönchengladbach

0:0

koniec (0:0)

02.04.2023, 15:30 • RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem • 26. kolo • Jan Táborský cz

Tipsport: 2.25 3.57 3.3

Děkuji za pozornost. (17:40:18)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:6. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 18:8.
V dnešním zápase jsme bohužel gól neviděli. První poločas patřil spíše domácím, kteří se dokázali dostat do několika šancí, bohužel nenašli to správné řešení a gól se jim vsítit nepodařilo. V druhém poločase působil lépe Mönchengladbach a hned několikrát mohl potrestat domácí chyby v rozehrávce, ale nakonec se nedostali k ani jedné střele na bránu. Domácí pak měli šance především z rohových kopů, ale kromě jedné situace žádné větší nebezpečí z jejich strany nepřišlo. Ani jednomu týmu bohužel reprezentační pauza nepomohla a ve finální fázi nikdo neuspěl.

90+4

90+3

Žlutá karta pro tým 1. FC Kolín nad Rýnem (Steffen Tigges).
Tigges šel do souboje nešetrně šlapákem a vysloužil si žlutou kartu.

90+2

Ngomou vytvořil na Hectora tlak, ale zbytečně ho fauloval a vysvobodil ho z těžké pozice.

90+1

Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach:
ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Nathan Ngoumou.

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec hrací doby.

89

Thielmann vyslal velmi pěkný centr na Ljubičiče, který se ještě snažil sklepnout pod sebe.

88

Martel dokázal vystřelit zpoza vápna, ale jeho pokus byl zblokován.

87

Výborné čtení hry domácí obranné linie připravilo hosty o šanci vystřelit.

86

Borussia Mönchengladbach momentálně drží míč na své polovině a chystá si jedu z posledních šancí v zápase.

85

Schmitz si poradil s přihrávkou za obranu, kterou pohlídal a nechal dojet do zámezí.