Play-off NHL

Vegas Golden Knights – Dallas Stars

3:2

koniec po predl. (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0) Stav série: 2:0

21.05.2023, 21:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Finále Z. konferencie • Jan Prošek cz

3. Mark Stone (VGK) 1+1 (00:14:33)
Hokejisté Las Vegas dokázali navzdory nepříznivě vypadajícímu zápasu vyrovnat a v prodloužení našli cestu k výhře. Vegas vede ve finále konference 2:0 na zápasy a série se stěhuje nyní do Dallasu.

61:12

61:12 Chandler STEPHENSON - 3:2

61:12

Vegas právě vstřelilo branku!
Tak to bylo rychlé, Vegas vyhrává tento zápas, z dorážky se prosazuje dnes nepříliš nápadný CHANDLER STEPHENSON. Asistence: Shea Theodore a Mark Stone.

61:00

22:28, více střel na braku mají hosté a jsou i v prodloužení lepší.

60:30

Joe Pavelski měl obrovskou šanci, ale neprosadil se. Brankář nedokázal prostřelit.

60:10

Dallas rychle vybojoval puk a otočil hru.

60:01

Buly pro domácí, následně brankář kryje kotouč. Vegas získalo buly v útočném pásmu.

60:01

Vegas v samotném závěru zápasu dokázalo srovnat, uvidíme prodloužení. Dallas vedení neudržel.

60:00

59:48

Puk mají hosté a dostávají se do útočného pásma.

59:20

Zakázané uvolnění proti Vegas.

58:45

Nicolas Roy neuspěl z bezprostřední blízkosti.

58:23

Tyler Seguin měl obrovskou šanci, ale neprostřelil brankáře.

58:07

Poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:53

Mark Stone pálil, jeho rána končí nad brankou.

3:2

Góly a asistencie: 11. Stone (Stephenson, Marchessault), 58. Marchessault (Eichel, Barbašev), 62. Stephenson (Theodore, Stone) – 3. Heiskanen (Glendening, Suter), 30. J. Robertson (Dadonov, Suter)

Vegas Golden Knights: Hill (Quick) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – R. Smith (A), Karlsson, N. Roy – Howden, Stephenson, Stone (C) – Carrier, Blueger, Kolesar.
Tréner: Bruce Cassidy

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Suter, Heiskanen (A), Harley, Hanley, Lindell, C. Miller – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Marchment, Domi, Seguin – Ja. Benn (C), W. Johnston, Dadonov – Kiviranta, Faksa, Glendening.
Tréner: Pete DeBoer

Rozhodca: O'Rourke, McCauley – Murray, Cherrey

Diváci: 18 358

02:47 DAL 0:1 Heiskanen (Glendening, Suter)
09:31 DAL 2 Hanley, nedovolené bránenie