28.07.2016, 20:00 • 3. predkolo • Radomír Fukala cz

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Přeji Vám hezký zbytek večera a dobrou noc! (21:56:31)

Střely mimo bránu 10:3
Rohové kopy 6:5
Ofsajdy 4:1
Žluté karty 2:3
Právě skončilo utkání mezi Panathinaikosem FC a AIK Stockholm. V tomto duelu byl po celý průběh zápasu aktivnější domácí celek, který se dočkal v 79. minutě zasloužené odměny. Jedenáct minut před uplynutím základní hrací doby si na centr svého spoluhráče naskočil Rodrigo Moledo, který rozhodl o konečném výsledku. Po vítězství 1:0 si tedy Panathinaikos odváží nadějný výsledek do odvety, která se bude hrát na půdě švédského celku.

90+3

90+3

Za předešlý zákrok vidí ještě žlutou kartu Nils-Eric Johansson.

90+3

Ten je však odvracen a navíc je hostům ospískán faul na polovině hřiště.

90+3

A budou k tomu mít příležitost. Centr zblokovaný domácí obranou doputoval do zámezí. Je zde roh pro AIK.

90+2

Teď ale míč ztrácejí a AIK se může pokusit ještě jednou ohrozit bránu Steeleho.

90+1

Panathinaikos stále drží balón na svých kopačkách. Soustředí se spíše na držení míče než na ohrožení brány.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

Nyní navíc přišla dalekonosná rána od Sebastiana Leta, který však svým pokusem míjí bránu soupeře.

90

Hráči domácího celku drží míč na svých kopačkách, což jim plně vyhovuje.

89

A opět jsou snahy hostů zastaveny útočným faulem. Panathinaikos už nemusí nikam spěchat a bude se snažit hlavně neinkasovat.

89

Střídají i domácí. Ze hřiště odchází Victor Ibargo a místo něj na plac vbíhá Robin Lod.

87

Anton Salétros nahazuje na zbylé okamžiky Denni Avdiče.

86

Centr z rohu byl odvrácen domácí obranou a následoval faul AIK, který zastavil rychlý brejk Panathinaikosu.