Európska liga (predkolá)

AS Saint-Étienne – AEK Atény

0:0

koniec (0:0)

28.07.2016, 21:00 • Stade Geoffroy Guichard, Saint-Etienne • 3. predkolo • David Bochňák cz

Tipsport: 1.6 3.8 6.3

Skončilo utkání třetího předkola Evropské ligy, ve kterém domácí AS Saint-Étienne pouze remizoval s řeckým týmem AEK Atény 0:0. Domácí byli v druhém poločase častěji u míče, aktivita byla jednoznačně na jejich straně, hosté se ale dokázali ubránit a budou po tomto zápase rozhodně spokojenější, neboť si před čtvrteční odvetou v Řecku zajistili slušný výsledek. (22:57:05)

90+5

90+4

Poslední půl minuta, domácí opět na polovině soupeře.

90+4

Selnæs zahrál rukou a jeho tým tak přichází o míč.

90+3

Francouzský tým to zkouší znovu, posledních 120 vteřin dnešního zápasu.

90+2

Domácí se celkem lacině připravili o míč a hosté s rozehrávkou autového vhazování nikam nespěchají.

90+1

Domácí opět spěchají do útoku. Jedna z posledních šancí dnešního zápasu.

90

Hlavní rozhodčí nastaví 4 minuty.

90

A nyní je hostům ještě lépe. Dabo si v souboji počínal nedovoleně a vidí žlutou kartu.

89

Hostující obránci zatím odolávají územnímu tlaku soupeře.

88

Domácí tým opět nastěhovaný na polovině soupeře.

87

Perrin z velké dálky branku vysoko přestřeluje. Zápas směřuje do cílové rovinky.

86

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Hamouma, přichází Monnet-Paquet.

85

Domácí mají pět minut na vytvoření šance, která by vedla k hodně důležité brance.

83

83.

83

Dídac Vilà se z ničeho nic ocitl na levé straně v dobré pozici, jeho střela ale mířila mimo tři tyče.

82

Střídání v týmu AEK Atény: ze hřiště odchází Mantalos, přichází Platellas.

82

Kolovetsios se provinil proti pravidlům a jeho tým tak bude muset opět bránit.

81

Lemoine se dostal k odraženému míči na hranici velkého vápna, jeho pokus ale končí přibližně v dvacáté řadě.

0:0

Karty:   21. Polomat (SET), 42. Hamouma (SET) – 56. Barbosa (AEK), 77. Bakasetas (AEK), 90. Dabo (AEK)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), Pogba, Polomat – Pajot (68. Dabo), Selnæs, Lemoine – Tannane (64. Berić), Roux, Hamouma (86. Monnet-Paquet)
Náhradníci: Moulin – Clément, Dabo, Monnet-Paquet, Malcuit, Berić, Pierre-Gabriel

AEK Atény: Anestis – Rodrigo Galo, Chygrynskiy, Kolovetsios, Dídac Vilà – Johansson, André Simões – Vargas (67. Galanopoulos), Mantalos (C) (82. Platellas), Hélder Barbosa – Pekhart (46. Bakasetas)
Náhradníci: Barkas – Lampropoulos, Platellas, Aravidis, Galanopoulos, Bakakis, Bakasetas

Rozhodca: Antonio Damato (ITA) – Riccardo Di Fiore, Salvatore Longo (ITA)

Odveta: AEK Atény - Saint-Étienne 0:1

Larnaca – S. Moskva 17:00 1:1

FK Oleksandrija – Hajduk Split 18:30 0:3