26.08.2016, 17:30 • ZŠ Banská Bystrica • Dado Balco

: 2.1 4.6 2.7

Koniec zápasu. (19:39:30)

59:29

Banská Bystrica dala gól!
V presilovke zavŕšil hetrik PETR KAFKA tvrdou strelou z ľavej strany z kruhu po prihrávke Lampera.

58:40

Nodl ide na trestnú za hrubosť a McKiernan dostal 10 minút za nešportové správanie.

58:28

V bránke hostí chytá Zimmermann, keďže Lamoureux je v šatni.

57:47

Takže do konca stretnutia majú tresty Grosslercher, brankár Lamoureux a domáci Grundling. Po dve minúty dostali M. Surový a Lakos. Výsledkom je 5 minútová presilovka Bystrice.

57:47

Viedenčania sú poriadne nervózni, po strele Matuškina tečoval puk Róth a následne sa strhla hromadná bitka – tri dvojičky sa bili, dokonca aj brankár hostí! Budú sa nadeľovať tresty, víťazom šarvátky je však jednoznačne Grundling.

56:19

Presilovku napokon domáci využili. Maione vysunul do úniku MAXIMA MATUŠKINA, ktorý pokoril Lamoureuxa – 5:1.

55:30

Kafka to vyskúšal spoza kruhov, nepodarilo sa mu zaknihovať hetrik, puk išiel vedľa žrdí.

55:00

Hostia sú frustrovaní z prehry,mali šance, ale Bacashihua bol proti, alebo ich zradila koncovka.

54:31

Tessier v strednom pásme nevie udržať nervy a za hrubosť ide na lavicu hanby, presilovka Bystrice.

53:45

Ťavoda vysokou strelou preveril spoza kruhu Lamoureuxa. Ten puk schoval do lapačky.

53:00

Chýbajú teraz šance na oboch stranách, oba tímy sa na puku striedajú, i keď častejšie sú vpredu domáci.

52:18

Po dlhšom čase je hra prerušená, buly v strednom pásme.

51:23

Hostia už v pätici, ale musia sa stále brániť tlaku HC´05.

50:55

T. Surový mieri vedľa z dobrej pozície pred bránkou, predtým však mali hostia niekoľko striel v oslabení pred Bacashihuom, ktorý chytá spoľahlivo.

50:10

Bystričania boli vpredu, ale nehrozili. Hostia teraz vyvážajú puk dopredu aj v oslabení.

49:21

Bystrica bude hrať ďalšiu presilovku, na trestnú putuje Ranftl.

49:00

Wishart to vyskúšal od modrej, ale nebol úspešný. Stále domáci pri chuti.

48:00

Domáci hrajú s chuťou, stále sa tlačia dopredu, kombinujú, súper je zdá sa na kolenách...

6:1

Góly a asistencie: 24. Kafka (Maione), 27. Hickmott (Kafka, Surový), 30. Kafka (Hickmott, Surový), 47. Ďatelinka (Mikuš, Bezúch), 57. Matuškin (Maione), 60. Kafka (Lamper) – 15. Ferland (Tessier)

HC´ 05 Banská Bystrica: Bacashihua – P. Mikuš, Ďatelinka. Maione, Wishart. Gründling, Matuškin. Ťavoda – Hickmott, T. Surový, Kafka – Truchno, Tamáši, Bezúch – Matoušek, Bortňák, Lamper – Andrisík, M. Surový, Róth

Vienna Capitals: Lamourex – Cuma, Mc Kiernan. Fraser, Bowman. Brocklehurst, Lakos. Pelz, Hackl – Pollastrone, Vause, Nodl – Holzapfel, Tessier, Ferland – Bauer, Bolterle, Grosslercher – Artner, Schlogl, Ranftl

Rozhodca: Majling, Kollár – Číž, Ivan

6:43 BBY 2 Ťavoda
10:43 VIE 2 Ranftl
14:10 VIE 0:1 Ferland (Tessier)
17:16 BBY 2 Maione
19:13 BBY 2 Bortňák