2:3

koniec po predl. (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)

24.01.2018, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.8 3.72 2.3

Hostující celek se v tomto zápase dostal do vedení 2:1, domácí tak ve třetí třetině dokázali vyrovnat. Krátce po začátku nastavení rozhodl o výhře Flyers Travis Konecny, jehož gól posvětilo video. (04:18:46)

60:27

Kontroluje se video, zda gólu nepředcházel ofsajd.

60:27

60:27 Travis KONECNY - 2:3

60:27

Philadelphia právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, hostující celek vyhrává tento zápas. Po rychlé akci se prosazuje TRAVIS KONECNY, který využil spoluhráčovu přihrávku. Zápas končí. Asistence: Sean Couturier.

60:01

Úvodní buly vyhrávají hosté.

60:01

Detroit dokázal ve třetí třetině vyrovnat, a tak uvidíme prodloužení. Nastavený čas pět minut se hraje tři na tři.

60:00

59:44

Jeden z domácích hráčů minul branku, a tak se v základní hrací době nerozhodne.

59:13

Do dobré šance se dostal hostující celek. Claude Giroux ale pálil mimo branku.

58:49

Tyler Bertuzzi nedokázal přesněji trefit branku, další neproměněná příležitost pro Red Wings.

58:48

Dylan Larkin z mezikruží zkoušel rozhodnout zápas, ale jeho ránu dobře viděl a zastavil brankář Flyers.

58:24

Brian Elliott kryje další střelecký pokus, který vyslal Nick Jensen.

57:40

Ani jeden celek nechce chybovat, hraje se hodně opatrně.

57:00

Mnoho šancí nyní opravdu k vidění není, sledujeme velkou hokejovou bitvu, která vrcholí.

2:3

Góly a asistencie: 11. Ericsson (Glendening), 51. Nielsen (Tatar, Glendening) – 22. MacDonald (Voráček), 40. Voráček (Couturier, Giroux), 61. Konecny (Couturier)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – DeKeyser, Jensen, Kronwall, Green, Ericsson, Ouellet – Athanasiou, D. Larkin, Bertuzzi – Mantha, Zetterberg, Nyquist – Tatar, Nielsen, Frk – Booth, Glendening, Witkowski.

Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Provorov, Gostisbehere, Hägg, MacDonald, Manning, Gudas – Giroux, Couturier, Konecny – M. Raffl, Filppula, Voráček – Weal, Patrick, Simmonds – Lehterä, Laughton, Goulbourne.

Rozhodca: Hanson, StPierre – Nagy, Nansen

Diváci: 19 515

10:42 DET 1:0 Ericsson (Glendening)
21:10 PHI 1:1 MacDonald (Voráček)
29:23 DET 2 Witkowski, vrazenie na mantinel
35:56 PHI 2 M. Raffl, držanie