Andrej Šustr (TBL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:49

Vhazování (%): 60 – 40
Hity: 21 – 21
Přesilová hra: 2/3 – 0/2
Trestné minuty: 4 – 6
Lightning nakonec porážejí Predators 4:3 po prodloužení a připisují si tak druhou výhru v řadě! Prvních deset minut utkání patřilo Predaátorům, poté jsme sledovali velmi vyrovnanou partii. Velmi dobrý výkon předvedl útočník Tampy Chris Kunitz, který si ze zápasu odnáší gól a dvě asistence. Kapitán Blesků Steven Stamkos vstřelil vyrovnávací trefu v čase 57:48 a k tomuto gólu přidal ještě jednu asistenci. Gólman Louis Domingue předvedl 30 zákroků a i ve svém druhém startu v dresu Tampy Bay si připsal výhru.

61:45

61:45 Yanni GOURDE - 3:4

61:45

Tampa právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Celou akci začal přihrávkou před branku Girardi. Naměstnikov poté naservíroval touš YANNIMU GOURDEMU, který jej poslal bez přípravy do prázdné branky. Třetí vítězný gól pro šestadvacetiletého forwarda! Asistence: Vladislav Naměstnikov.

61:03

Point se snažil přebruslit Subbana, nakonec se ale odhodlal ke střele. Gólman domácích ji vyrazil levým betonem.

60:42

Stamkos mohl po pasu od Kučerova rozhodnout, Saros byl však proti.

60:19

První střelu nastavení obstaral Turris, Domingue vyrazil.

3:4

Góly a asistencie: 8. Ellis (Josi, Sissons), 10. Arvidsson (Åberg, Irwin), 40. P. K. Subban (Ekholm, Johansen) – 7. Kunitz, 11. Namestnikov (Stamkos, Kunitz), 58. Stamkos (Koekkoek, Kunitz), 62. Gourde (Namestnikov)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Jemelin, P. K. Subban, Ekholm (A), Irwin – Åberg, Johansen, Arvidsson – Hartnell, Turris, C. Smith – Fiala, Bonino, Järnkrok – Salomäki, Sissons, Watson.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Vasilevskij) – Strålman (A), Dotchin, Koekkoek, Girardi, Coburn, Šustr – Kunitz, Stamkos (C), Namestnikov – T. Johnson, B. Point, Kučerov – Killorn, Peca, Gourde – Bournival, Paquette, Callahan (A).

Rozhodca: Chris Lee, Dave Jackson – Pierre Racicot, Andrew Smith

Diváci: 17 332

06:24 TBL 0:1 Kunitz
06:35 TBL 2 Paquette, hákovanie
07:28 NSH 1:1 Ellis (Josi, Sissons)
09:11 NSH 2:1 Arvidsson (Åberg, Irwin)
10:48 TBL 2:2 Namestnikov (Stamkos, Kunitz)