24.01.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek cz

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 02:34
Marko Daňo (WPG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 05:53 (07:15:53)
1. Bryan Little (WPG) 2+1
2. Timo Meier (SJS) 1+0
3. Joe Thornton (SJS) 0+1
Hostující celek vedl o tři branky, domácí dokázali vyrovnat na 3:3. Ve třetí třetině se Jets znovu dostali do vedení, ale Sharks srovnali. V prodloužení rychle rozhodl o výhře Jets Bryan Little.

60:18

60:18 Bryan LITTLE - 4:5

60:18

Winnipeg právě vstřelil branku!
Hostující celek vyhrává v prodloužení. Po výborně přihráce Byfugliena puk do odkryté části branky poslal snadno BRYAN LITTLE. Asistence: Dustin Byfuglien a Nikolaj Ehlers.

60:01

Základní hrací doba přinesla osm branek, které si týmy rozdělily rovnoměrně, a tak uvidíme prodloužení. To se hraje pět minut tři na tři systémem náhlá smrt.

60:00

59:48

Už se pravděpodobně nic nestane.

58:58

Hra je přerušena, domácí celek se dostal do postavení mimo hru.

58:40

Nikolaj Ehlers se propracoval do dobré střelecké pozice, ale branku trefit nedokázal.

58:27

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, přesilovku hrají hosté.

57:50

Mnoho šancí momentálně nevidíme, sledujeme taktickou bitvu.

57:08

Josh Morrissey se položil do střely, kterou vyslal Brenden Dillon. Domácí obránce netrefil branku.

56:27

Uvidíme 53 sekund hru čtyři na čtyři, a pak přesilovku Jets.

56:27

Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

56:00

Přesilovku hrají domácí, pokouší se vstřelit rozhodující branku, zatím ale marně. Obrana Jets hraje zodpovědně.

4:5

Góly a asistencie: 20. Pavelski, 30. Couture (J. Ward, Dillon), 34. Tierney (J. Thornton, Burns), 56. Meier (Vlasic, Pavelski) – 1. Perreault (Ehlers, Little), 5. Armia (Copp, Trouba), 12. Little (T. Myers, Perreault), 52. Armia (B. Tanev, T. Myers), 61. Little (Byfuglien, Ehlers)

San Jose Sharks: Dell (Grosenick) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Meier, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Couture, Labanc – Bødker, Tierney, M. Karlsson – Goodrow, J. Ward, Hansen.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Morrissey, Trouba, Enström, Byfuglien, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Wheeler, Laine – Perreault, Little, Ehlers – B. Tanev, Copp, Armia – Daňo, Hendricks, Roslovic.

Rozhodca: Walsh, Furlatt – Wheler, Shewchyk

Diváci: 17 237

00:18 WPG 0:1 Perreault (Ehlers, Little)
04:32 WPG 0:2 Armia (Copp, Trouba)
08:13 SJS 5+OK Hertl, vrazenie na mantinel+vrazenie na mantinel, odpyká Labanc