Tenis

Australian Open - ženy (tvrdý povrch)

Angelique Kerberová (21) – Madison Keysová (17)

2:0 6:1, 6:2

24.01.2018, 01:13 • Melbourne Park, Rod Laver Arena • Štvrťfinále • Michal Břuchanský cz

Tipsport: 1.64 2.41

Z tohoto utkání je to vše, mějte se fajn. (02:28:21)

V semifinále Australian Open narazí Angelique Kerberová na lepší ze souboje Karolína Plíšková – Simona Halepová!
Tak to byla opravdu rychlovka! Angelique Kerberová předvedla ve čtvrtfinálovém utkání naprosto dominantní výkon a když už se nedostala k rychlému winneru, tak se mohla spolehnout na nevynucenou chybu Madison Keysové. Ta od prvního až do posledního gemu tahala za výrazně kratší konec provazu a kromě jednoho brejku na německou soupeřku nic nevymyslela. Důkazem budiž bilance na příjmu, kdy proti prvnímu servisu uhrála během padesáti minut jen čtyři fiftýny.

Konec zápasu

Angelique Kerberová slaví postup!

6:2

Angelique Kerberová s přispěním nevynucené chyby aktivnější Keysové využila hned první šanci na ukončení utkání a po padesáti minutách má jistotu účasti v semifinále!

40-0

Keysová mohla rozhodnout, jenže volej poslala přesně na Kerberovou, která ji vzápětí přelobovala! Jsou tu tři mečboly.

30-0

Čtvrtá dvojchyba americké tenistky. Kerberová je dva míče od překvapivě jednoduchého postupu!

15-0

Keysová podává na udržení se v zápase. A nezačíná dobře, po vlastní nevynucené chybě prohrává 0:15.

5:2

Konec přestávky, podávat bude Madison Keysová.

5:2

5:2

Následuje přestávka a výměna stran.

5:2

Čistá hra to sice nebude, ale Němku to nijak trápit nemusí. Kerberová druhý gembol neomylně využila a je jediný gem od vítězství.

40-15

Keysová výborně přečetla úmysl o úder na lajnu a vložila míčku do cesty svou raketu, z čehož vznikl vítězný volej.

40-0

A nyní už disponuje gemboly na 5:2. Stačil ji k tomu přímý bod ze servisu.

30-0

1:0; 4:2; 30-0 - Angelique Kerberová

30-0

Pokus o forhendový winner Kerberové zpomalila páska a výměna pokračovala. Němka pak ale dobře zapracovala u sítě a volejem do protipohybu Keysové zvýšila na 3:0.