Menu
Obsah sa aktualizuje automaticky. Vypnúť terazVypnúť navždy

Ďalšie »

Olympijské hry - plávanie

12:00 , koniec udalosti

cz 12:20 , koniec udalosti

cz 12:40 , koniec udalosti

cz 13:30 , koniec udalosti

cz 14:00 , koniec udalosti

cz 14:05 , koniec udalosti

Olympijské hry - vzpieranie

cz 02:50 , koniec udalosti

cz 07:00 , koniec udalostiVítězka: Č. Chou (CHN)

Olympijské hry - streľba

cz 01:30 , koniec udalostiVítězka: J. H. Duestadová (NOR)

cz 03:45 , koniec udalostiVítězka: Č. Jang (CHN)

cz 06:00 , koniec udalostiVítěz: Ch. Saurabh (IND)

08:30 , koniec udalostiVíťaz: Javad Foroughi (IRI)

Olympijské hry - Lukostreľba

cz 02:30 , koniec udalosti

cz 07:15 , koniec udalostiVítěz: Jižní Korea

Olympijské hry - športová gymnastika

cz 03:00 , koniec udalosti

Olympijské hry - cestná cyklistika

04:00 , koniec udalostiVíťaz: Richard Carapaz (Ekvádor)

Olympijské hry - badminton

cz 02:00 , koniec udalosti

Olympijské hry - stolný tenis

04:15 , koniec udalosti11:8, 11:8, 12:14, 11:4, 11:9

Olympijské hry - judo

cz 04:00 , koniec udalosti

cz 04:00 , koniec udalosti

cz 10:00 , koniec udalostiVítěz: D. Krasniqiová (KOS)

cz 10:38 , koniec udalostiVítěz: N. Takato (JPN)

Olympijské hry - veslovanie

cz 01:00 , koniec udalosti

cz 01:30 , koniec udalosti

cz 02:00 , koniec udalosti

cz 02:10 , koniec udalosti

cz 02:20 , koniec udalosti

cz 02:50 , koniec udalosti

cz 03:20 , koniec udalosti

cz 03:50 , koniec udalosti

cz 04:20 , koniec udalosti

cz 04:40 , koniec udalosti

cz 05:00 , koniec udalosti

cz 05:20 , koniec udalosti

Olympijské hry - box

cz 04:00 , koniec udalosti

Olympijské hry - jazdectvo

cz 10:00 , koniec udalosti

Olympijské hry - pozemný hokej - ženy

cz 13:45 , koniec udalosti5:1 (A)

cz 14:15 , koniec udalosti2:0 (A)

Olympijské hry - šerm

cz 02:00 , koniec udalostiVítěz: Sun I-wen (CHN)

cz 02:30 , koniec udalostiVítěz: Áron Szilágyi (HUN)

Olympijské hry - taekwondo

cz 03:00 , koniec udalosti

cz 03:28 , koniec udalosti

cz 12:00 , koniec udalostiVítěz: P. Wongpattanakit (THA)

cz 12:15 , koniec udalostiVítěz: Vito Dell'Aguila (ITA)

Olympijské hry - pozemný hokej - muži

cz 02:30 , koniec udalosti3:5 (A)

cz 03:00 , koniec udalosti2:3 (A)

cz 04:45 , koniec udalosti1:3 (B)

cz 05:15 , koniec udalosti1:1 (A)

cz 11:30 , koniec udalosti3:1 (B)

cz 12:00 , koniec udalosti1:7 (B)

Olympijské hry - vodné pólo - ženy

cz 07:05 , koniec udalosti4:25 (B)

cz 08:30 , koniec udalosti5:8 (A)

cz 11:20 , koniec udalosti4:29 (A)

cz 12:50 , koniec udalosti17:18 (B)

Hokej

cz 02:20 , koniec udalosti1. Owen Power (BUF)

OH - 3×3 Basketbal

cz 03:15 , koniec udalosti

Futbal »

Olympijské hry - ženy

cz 09:30 , koniec (E)

cz 10:00 , koniec (F)

cz 10:30 , koniec (G)

cz 12:30 , koniec (E)

cz 13:00 , koniec (F)

cz 13:30 , koniec (G)

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

cz 10:15 , koniec (1)

cz 10:15 , koniec (1)

Hádzaná »

Olympijské hry - muži

cz 02:00 , koniec (A)

cz 04:00 , koniec (A)

cz 07:15 , koniec (B)

cz 09:15 , koniec (A)

cz 12:30 , koniec (B)

cz 14:30 , koniec (B)

Tenis »

ATP Gstaad (antuka)

cz 13:38 , koniec | 3:6, 0:6 (SF)

OH - dvojhra ženy (tvrdý povrch)

cz 07:35 , skreč Dijasová | 2:5; 0-0 (1)

cz 08:38 , koniec | 4:6, 6:3, 4:6 (1)

Challenger Tampere (antuka)

cz 12:34 , koniec | 6:3, 6:0 (SF)

Softball »

Olympijské hry - ženy

cz 03:00 , koniec udalosti

cz 07:30 , koniec udalosti

cz 13:00 , koniec udalosti

Volejbal »

Olympijské hry - muži

cz 02:05 , koniec | 26:28, 18:25, 25:21, 25:18, 15:11 (A)

cz 05:00 , koniec | 25:22, 25:20, 25:15 (B)

cz 07:20 , koniec | 21:25, 25:23, 25:17, 25:21 (B)

cz 10:05 , koniec | 25:21, 25:20, 25:15 (A)

cz 12:40 , koniec | 25:18, 22:25, 22:25, 25:22, 21:23 (A)

Olympijské hry - plážový volejbal - ženy

cz 02:00 , skreč Hermannová, Sluková | 0:0 (F)