ELIOD Extraliga dorostu (CZ)

HC Slavia Praha – HC Sparta Praha

2:4

koniec (0:3, 0:1, 2:0)

26.09.2020, 12:00 • Zimní stadion Eden • Skupina Střed • Jan Spurný (@johnnyenglishcz) cz

Děkuji vám za pozornost a budu se na vás těšit u dalšího zápasu. (14:05:52)
V závěru se většího tlaku dočkali domácí. Během třetí třetiny snížil stav utkání dvěma přesnými zásahy Mikuláš Skoupý. Sparta si ale vysoké vedení udržela a vítězí poměrem 4:2.

58:20

Slavia zkouší hru bez brankáře!

57:29

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Ludvík – 2 min., vysoká hůl + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Stepanchuk.

56:49

Třetí gól Slavie měl na holi RADEK TOMAS, střela ale nakonec zamířila mimo branku.

55:00

Tlak sešívaných neustává, hráči snížením nejspíš získali novou energii a chtěli by zápas strhnout na svou stranu.

51:40

Hra se nyní hodně kouskuje velkým počtem střel, které brankáři prozatím zvládají chytat.

48:32

48:32 SKOUPÝ - 2:4

48:32

Slavia právě vstřelila branku!
A opět MIKULÁŠ SKOUPÝ! Tentokrát se útočník domácích prosadil po skvěle zahrané individuální akci. Asistence: Martin Švec.

45:34

45:34 SKOUPÝ - 1:4

45:34

Slavia snižuje na rozdíl tří branek! Po pěkné akci se k úspěšnému zakončení dostal MIKULÁŠ SKOUPÝ. Asistence: Radek Tomas a Tomáš Jokl.

43:40

Slavia si před brankou svých rivalů vytvořila slušný tlak, gól z něj ale nevytěžila.

42:13

Hru přerušuje zakázané uvolnění.

40:35

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Skoupý – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Kalný – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Štípek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Bartoň – 2 min., hrubost).

40:18

První střelu třetí třetiny si do statistik připisují domácí.

40:01

Ve druhé třetině jsme se dočkali jen jednoho gólu, na straně Sparty se prosadil David Senčák. Celkově byla druhá část zaměřena hlavně na rychlost a bruslení.

40:00

2:4

Góly a asistencie: 46. Skoupý (Tomas, Jokl), 49. Skoupý (Švec) – 4. Odehnal (Kalný), 16. Valach (Stepanchuk), 16. Pražák (Höll, Ludvík), 38. Senčák

HC Slavia Praha: Volevecký (Hodic) – Kulinič, Kříženecký, Málek, Švec, Dráb, Jokl, Brotánek – Strnad, Malínek, Nemes, Štancl, Skoupý, Krásný, Vlasák, Tomas, Štípek, Vosmík.

HC Sparta Praha: Hrabal (Dlouhý) – Klička, Ludvík, Bartoň, Menzel, Port – Stepanchuk, Vašíček, Odehnal, Červenka, Křišťan, Kalný, Valach, Pražák, Höll, Novák, Žmola, Senčák.

48:32 SLA 2:4 Skoupý (Švec)
57:29 SPA 2+10 Ludvík, nebezpečná hra vysokou hokejkou+nešportové správanie, odpyká Stepanchuk