AZ Havířov – HC RT TORAX Poruba

5:0

koniec (0:0, 1:0, 4:0)

26.09.2020, 11:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Skupina Východ • Tomáš Vlček cz

V poslední třetině jsme mohli vidět jasnou dominanci domácího týmu, který se prosadil čtyřikrát a vyhrál tak zaslouženě 5:0.
Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších přenosů. (13:07:58)

59:25

Do velké šance se dostal Konečný, který dorážel do poloodkryté brány, Dybal však fantasticky vyrazil.

59:12

Adam Dybal odolal několika střelám hostů a teď se vhazuje po jeho pravici.

58:37

Poruba si na konci zápasu ještě zahraje přesilovku a pokusí se připravit Dybala o čisté konto. Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Becher – 2 min., podrážení).

57:15

Porubští už jsou zjevně unaveni a ví, že ze zápasem už nic neudělají, proto se snaží soupeře alespoň tvrdě dohrávat.

56:06

Šrubař ujel po levé straně a nebezpečně vystřelil, Dybal jeho ránu vyrazil maskou.

54:02

Po střele Valoucha se bude opět vhazovat před Drabčíkem.

52:56

Hráči Poruby se teď poprvé v třetí třetině dostali na delší dobu do útočného pásma, střela na bránu z toho ale nebyla.

51:23

Havířov právě vstřelil branku!
DANIEL SVOZIL v přesilové hře trefuje přesně levou šibenici. Drabčík měl zřejmě zakrytý výhled a kotouč tak skončil v síti – 5:0. Asistence: Jan Valouch.

50:40

Havířovští hokejisté rozehrávají další přesilovku.

50:19

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kršík – 2 min., faul kolenem + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Bárta – 2 min., hrubost).

48:18

Po šťastném odražení od mantinelu se objevil sám před bránou Belan, bekendem ale přestřelil.

47:05

Po nahození od modré šikovně tečoval Becher, jeho střelu krásně vyráží Drabčík před sebe.

45:56

Loza se protlačil před Drabčíka, ten našel puk mezi betony.

45:13

Obránce Mlýnek vyvezl puk z vlastního pásma a nahodil ho na brankáře hostů. Bude se vhazovat před Drabčíkem.

44:25

AZ poprvé v zápase využívá svou přesilovku. Obránce MATĚJ ZAVŘEL poslal svou prudkou střelu k pravě tyči a je to 4:0. Asistence: Ondřej Becher, Denis Bárta.

43:41

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Fišara – 2 min., zdržování hry / úprava výstroje).

5:0

Góly a asistencie: 32. Bárta (Kremnický, Becher), 42. Belan (Žák, Zavřel), 44. Belan (Svozil), 45. Zavřel (Becher, Bárta), 52. Svozil (Valouch)

AZ Havířov: Dybal (Maňásek) – Mlýnek, Valouch, Kremnický, Pilíšek, Zavřel, Kubíček, Kalina – Jung, Ungr, Kolat, Lysoněk, Belan, Žák, Loza, Svozil, Becher, Bárta, Siekierka.

HC RT TORAX Poruba: Drabčík (Smolka) – Pásek, Fišara, Janeček, Kršík, Kelnar – Vizváry, Stasiuk, Koudelný, Konečný, Hradil, Šrubař, Kovalčík, Kalužík, Vehovský

Rozhodca: Blaževič – Rychlý, Zicháček