Tipsport extraliga (ČR)

HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary

1:3

koniec (1:0, 0:2, 0:1)

01.12.2020, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • 23. kolo • Lukáš Losleben (@Losli2298) cz

Tipsport: 2.67 4.2 2.3

To je ode mě vše. U dalších zápasů Tipsport extraligy se těším na počtenou! (20:11:21)
Skončilo nám utkání 23. kola mezi Olomoucí a Karlovými Vary. Ve třetí třetině padla pouze jedna branka, kterou vstřelil do odkryté klece Jiří Černoch. Energie tak vítězí podeváté z posledních jedenácti utkání.

59:52

59:52 Jiří ČERNOCH - 1:3

59:52

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Je rozhodnuto! Z vlastního obranného pásma poslal kotouč do odkryté branky JIŘÍ ČERNOCH. Bez asistence.

59:24

Domácí jsou kompletní a jdou do šesti!

58:44

Jan Lukáš už se pomalu hlásí o to, že by odjel na střídačku. Pokyn ale zatím nedostal.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:44

Energie začala kombinovat, nicméně vystřelit se jí zatím nepodařilo. Domácí se dostali ke kotouči a vyhazují.

57:25

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Rostislav Olesz – 2 min., hákování).

56:43

Nabídka Jana bambuly nenašla vhodného adresáta.

56:09

Olomoučtí nahodili puk do útočného pásma, kde se jej ale ujali hosté.

55:22

Nahození Jana Švrčka srazil Jan Bednář do rohu.

55:07

Jan Bednář schoval kotouč do lapačky a přerušil hru.

54:47

Lukáš Kucsera zavezl kotouč do útočného pásma, kde o něj byl obrán karlovarskou obranou.

54:01

Matěj Zabloudil nabízel kotouč před branku, kde byl Tomáš Vondráček. Tomu se ale zakončit nepodařilo.

53:11

Petr Koblasa byl velice aktivní před brankou a málem se mu podařilo zasunout kotouč za Jana Lukáše. Ten ovšem na poslední chvíli zakročil

52:35

David Kaše poslal svoji střelu pouze do boční sítě.

52:01

Tentokráte karlovarský brankář přikryl puk před dotírajícími protihráči. Následuje komerční přestávka.

1:3

Góly a asistencie: 9. Kucsera – 23. Koblasa (D. Kaše, Černoch), 37. Vondráček (Šenkeřík), 60. Černoch

HC Olomouc: Lukáš (Mokry) – Švrček, Valenta, Vyrůbalík (C), Dujsík, Ondrušek (A), A. Rutar – Burian, J. Knotek (A), Bambula – J. Káňa, Nahodil, Kucsera – Olesz, Kolouch, Valský – Gřeš, Kusko, V. Tomeček.

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (F. Novotný) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Plutnar, Pulpán (A), Zábranský, D. Mikyska – Lauko, D. Kaše, Flek – O. Beránek, Hladonik, M. Zabloudil – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.

Rozhodca: Antonín Jeřábek, Pavel Obadal – Lukáš Kajínek, Jan Votrubec

08:45 OLO 1:0 Kucsera
13:06 OLO 2 Kucsera, podrazenie
21:05 OLO 2 Kucsera, podrazenie
22:26 KVA 1:1 Koblasa (D. Kaše, Černoch)
24:22 KVA 2 Pulpán, podrazenie, odpyká Lauko
36:16 KVA 1:2 Vondráček (Šenkeřík)
40:44 KVA 2 Lauko, podrazenie