koniec (0:2, 3:2, 2:0)

06.12.2020, 17:00 • 12. kolo • Tomáš Kubečka cz

Tipsport: 1.15 8.5 8.1

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (18:53:38)
Je konec! Domácí Sparta nakonec během třetí třetiny otočila vývoj dnešního souboje a vítězí 5:4. O vyrovnání se jedenáct minut před koncem postaral kanonýr Lukáš Ujhelyi. Na jeho branku navíc osm minut před koncem navázal Radim Křenek, který tak rozhodl o triumfu Sparty.

59:18

Na opačné straně mířil Čermák do odkryté branky, ale trestuhodně minul!

59:03

Lukáš Gregor střílel z pravé strany, nicméně jeho projektil těsně minul domácí branku!

58:45

Skřivánek poslal míček zadovkou před branku Sparty, ale ani jeho pobídku si nenašel nikdo ve žlutém dresu.

58:05

Michal Strachota střílel ze středu hrací plochy, ale domácí brankář jeho ránu viděl a připsal si dobrý zákrok.

57:32

Gregor dostal další pěknou přihrávku, nicméně jeho pokus znovu nemířil mezi tři tyče domácí branky.

57:10

Lukáš Gregor zkoušel střílet z pravé strany, ale domácí hráč jeho pokus bez problémů zablokoval.

56:33

Hostující kouč si vyžádal oddechový čas!

56:33

Sparta uklidňuje rozehrávku na vlastní polovině. Florbalisté ve vínových dresech zatím bez problémů brání svůj náskok.

56:04

Hartman mohl jít vpřed s míčkem na čepeli, jenže jeho akce skončila zakončením do nohy brankáře.

55:41

Bartoš pálil z pravé strany, jenže hostující brankář prudkou pobídku vyrazil levou nohou.

55:11

Sparta nadále drží míček na svých hokejkách. Hráči domácího celku hrají přesně to, co potřebují.

54:19

Domácí brankář si připsal velmi kuriózní zákrok a helmou vytěsnil míček mimo branku.

54:04

Svoboda uklidnil rozehrávku hostů na jejich polovině. Vinohrady už ale nemají moc času.

53:20

Skřivánek měl obrovskou šanci, jenže obránce mu na poslední chvíli vypíchl míček mimo střeleckou pozici.

52:24

Na opačné straně se ve vyložené šanci zjevil Procházka, jehož pokus skončil těsně nad břevnem!

52:01

52:01 Radim KŘENEK - 5:4

5:4

Góly a asistencie: 22. Krbec (Zeman), 25. Beneš (Kolstrunk), 30. Kolstrunk (Zouzal), 49. Ujhelyi (Křenek), 53. Křenek (Zouzal) – 4. Hartman (Cabejšek), 18. Svoboda, 28. O. Stuchlík (Gregor), 37. Skřivánek (Cabejšek)

ACEMA Sparta Praha: Pelech – Bachmaier, Bartoš, Garčar, Kozák, Křenek, Pruner, Zeman – Beneš, Čermák, Hurt – Juha, Kareš, Kolstrunk – Koščo, Krbec, Riebauer – Ujhelyi, Zouzal.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Šantora – Čuda, Fiala, Gold, Jelínek, Lanc, O. Stuchlík, Svoboda, Vnuk – Bína, Gregor, Hájek – Hartman, Pinkas, Procházka – Skřivánek, Strachota, Z. Stuchlík – Cabejšek.

03:56 SKV 0:1 Hartman (Cabejšek)
14:56 SPA 2 Bachmaier
17:56 SKV 0:2 Svoboda
21:05 SPA 1:2 Krbec (Zeman)
24:01 SPA 2:2 Beneš (Kolstrunk)
26:05 SPA 2 Bartoš