Menu

Futbal

Európska konfederačná liga (predkolá)

FK Austria Viedeň – Breidablik

1:1

koniec (1:0)

22.07.2021, 18:00 • Generali Arena, Vídeň • 2. predkolo • Tomáš Němčík cz

Tipsport: 1.33 5.33 8.36

V tuto chvíli to je ode mne vše, přeji všem krásný zbytek týdne a někdy zase na počtenou! (20:23:13)
Zápas je u konce, když nakonec skončil poměrně zaslouženou remízou. Na začátku druhé půle dokázal srovnat hostující Alexander Sigurdarson, a tak zápas nakonec skončil nerozhodně 1:1.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 6:3.
Střely mimo: 9:7.
Rohy: 6:5.
Ofsajdy: 2:1.
Fauly: 10:12.

90+5

Konec zápasu.

90+4

Domácí jsou ještě v blízkosti pokutového území soupeře a pokoušejí se o závěrečný tlak.

90+2

Střela Eyjólfssona minula prostor brány přibližně o dva metry.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

89

Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Demaku, přichází Keles.

84

Hosté táhnuli útok po pravé straně, ale domácí obrana hostům nedovolila ani ocentrovat.

81

Domácí měli po rohovém kopu dobrou šanci, ale míč se nakonec šťastně odrazil od hostujícího obránce do bezpečí.

79

Domácí budou mít možnost rozehrát rohový kop, ze kterého může přijít pro domácí svatyni nebezpečí.

78

Do obrovské šance se dostal domácí Grünwald, ale z malého vápna nedokázal míč hlavou usměrnit mezi tři tyče.

76

Žlutou kartu dostává Demaku (FK Austria Vídeň).

74

Domácí se nyní dožadovali odpískání penalty, ale nestalo se tomu tak.

72

Žlutou kartu dostává Martel (FK Austria Vídeň).

71

Střídání v týmu Breidablik: ze hřiště odchází Sigurdarson, přichází Yeoman.

69

Domácí celek zastavil při dobře se rozvíjející akci ofsajd.

66

Hosté se dostali až do pokutového území, ale v něm je zradila kombinace.

63

Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Djuricin, přichází Pichler.
Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Teigl, přichází Jukic.

FK Austria Viedeň – Breidablik

1:1

koniec (1:0)

Späť na online

Góly: 32. Djuricin (Fitz) – 47. Sigurdarson (Vilhjálmsson)

Karty:   40. Handl (AUV), 72. Martel (AUV), 76. Demaku (AUV)

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:7. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:12.

FK Austria Viedeň: Pentz – Martins, Scholssengeyer, Handl, Suttner (C) – Demaku, Martel, Fitz – Teigl, Djuricin, Fischer
Náhradníci: Helac, Kos – Grünwald, Pichler, Keles, Muehl, Braunöder, Bejic, Jukic

Breidablik: Einarsson – Gunnlaugsson (C), Muminovič, Margeirsson, Ingvarsson – Sigurdarson, Sigurjónsson – Einarsson, Steindórsson, Eyjólfsson – Vilhjálmsson
Náhradníci: Bragason – Helgason, Mikkelsen, Svanthorsson, Gudbjargarson, Atlason, Gislason, Yeoman, Ulfarsson, Robertsson, Thorsteinsson

Rozhodca: Hovdanum – Christiansen, Hojgaard (všichni FRO)

Odveta: Štvrtok 29.07.2021 Breidablik - Austria

Európska konfederačná liga (predkolá)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Panevėžys – Novi Sad 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – Borisov 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Limassol – Žilina  sk 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK  sk 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kyrdżali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Bazilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoń – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda  sk 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2