1:0
koniec po penal. (2:3) (0:0)
29.07.2021, 20:00 • Olympic Stadium, Atény • 2. predkolo • Jáchym Tůma
Tipsport: 1.18 6.89 15.3 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.18 - 6.89 - 15.3
AEK Atény – FK Velež Mostar
1:0
koniec po penal. (2:3) (0:0)
Góly: 90+8. Mantalos
Karty: 45+1. Vranješ (AEK), 46. Mitaj (AEK), 101. Šachov (AEK), 110. Szymański (AEK), 120. Lopes (AEK) – 32. Zajmović (VMO), 58. Ćosić (VMO), 82. Cvijanović (VMO), 90. Vehabović (VMO), 96. De Souza (VMO), 102. Ovčina (VMO)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 12:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 16:24.
AEK Atény:
Stankovic – Bakakis (91 Svarnas), Vranješ, Tzavellas, Mitaj (69. Lopes) – Mantalos (C), Le Tallec, Szymański – García (80. Albanis, 91. Šachov), Araujo, Tankovic (62. Ansarifard).
Náhradníci: Tsintotas, Gkinis – Lopes, Ansarifard, Albanis, Mitoglou, Svarnas, Šachov, Kosidis, Radonja, Šabanadžović, Roukounakis.
Tréner:
FK Velež Mostar:
Bogdanović – Ovčina, Isić (95. De Souza), Zeljković, Ferreyra – Hasanović, Radovac (C) (86. Zvonić) – Ćosić (96. Osmić), Pršeš (62. Vehabović) Andušić (73. Cvijanović) – Zajmović (73. Georgijevič)
Náhradníci: Kačavenda – Zubanović, Radović, Zvonić, Cvijanović, Georgijevič, De Souza, Osmić, Alagić, Vehabović, Dejanović.
Tréner:
Rozhodca: Kevin Clancy (SCO) – David McGeachie (SCO), Sean Carr (SCO)
Diváci:
Prvý zápas: Velež Mostar - AEK Atény 2:1
Karaganda – FCSB • koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • koniec po predl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Ljubljana • koniec po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički Belehrad 18:00 0:2
Vorskla Poltava – KuPS • koniec po predl. 18:00 2:3
Bodö/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Trnava • koniec po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • koniec po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
Borisov – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
Tel Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Novi Sad – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani Tirana – Bazilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • koniec po predl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia Skadar – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 12:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 16:24.
5. séria 2:3
5. séria 2:3
4. séria 2:2
4. séria 2:2
3. séria 2:1
3. séria 1:1
2. séria 1:1
2. séria 0:1
1. séria 0:0
1. séria 0:0
120
120
120