Gulf Heroes FC – MŠK Žilina

0:1

koniec (0:1)

23.01.2022, 15:10 • Viktor Kalinács

Žilinčania si len tesne poradili s Gulf Heroes po výsledku 1:0. Slovenský celok bol lepším tímom, zlyhával však v koncovke. (17:06:49)

90+1

88

Nepodarený atak jedného z domácich futbalistov sprava. Gólman hostí zasahovať nemusel a už rozohráva z päťky.

86

Rohový kop pre Gulf Heroes. Nechýbalo veľa a lopta by dopadla na nohu jedného z futbalistov v červeno-bielom.

85

Domáci hráč sa individuálnym spôsobom dostal až do šestnástky súpera, kde však v kľúčovom momente o loptu prišiel.

83

Ani z tohto gól nebude! Chvíľkové váhanie, zlé prebratie lopty a už bol pri hráčovi Žiliny obranca, ktorý zmenšil strelecký uhol.

81

Desať minút do konca. Na prekvapenie MŠK vedie len jednogólovým rozdielom na druholigistom zo Spojených arabských emirátov.

79

Zastavuje ich však nečakaná technická chyba pri vhadzovaní.

78

Gulf Heroes sa pozdĺž postrannej čiary približujú súperovej šestnástke.

77

Výlet ofenzívneho záložníka hostí sa končí neúspešným osobným súbojom. Vhadzovať budú domáci.

76

Sledovali sme pokus o priame ohrozenie brány, lopta nakoniec letela dobrý meter vedľa pravej žrde.

75

Priamy kop pre žlto-zelených z približne tridsiatich metrov.

73

Momentálne sa hrá v území nikoho, ostatné desiatky sekúnd nestranného diváka nemohli nadchnúť.

71

Hráč hostí teraz poťahal protihráča za dres, domáci budú zahrávať voľný kop.

69

Zakončenie z ťažkej pozície sa gólom neskončí. MŠK pridalo na tempe.

68

Ofenzívny hráč hostí premrhal možnosť na odcentrovanie lopty, tá skončila za bránkovou čiarou a domáci gólman ju pošle do poľa.

67

Uplynulé dve minúty sa hralo najmä v strede poľa, kde vzhľadom na individuality dominuje Žilina.

65

Čistá šanca na vyrovnanie, lenže útočník Gulf Heroes zoči-voči brankárovi zlyhal!

64

Faul hráča hostí v okolí deliacej čiary. Voľný kop bude zahrávať jeden z domácich futbalistov.