koniec po penal. (5:3) (0:1)

24.06.2022, 17:00 • Benátky nad Jizerou • Ondřej Černý cz

Tipsport: 2.6 3.55 2.41

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (18:59:32)
Dnešní utkání je tak definitivně u konce. Liberec excelentně otočil skóre v závěru zápasu. Když se dvakrát trefil v 90. minutě a následně vyhrál pokutové kopy. Jediným neúspěšným exekutorem se stal mladoboleslavský Jakub Fulnek. Další utkání čeká Slovan 29.6. doma s Vlašimí. Mladá Boleslav se 2.7. utká doma s Teplicemi.

90

Liberec právě vstřelil branku! Tak to je neuvěřitelné! Slovan nakonec vytěží z tohoto zápasu remízu. Domácí rozehráli roh na krátko, ale následný centr do vápna nebyl úspěšný. Mladoboleslavská obrana ho odvrátila pouze k MATYÁŠ KOZÁK, který přesnou ranou z voleje stanovil skóre 3:3.

90

90. RONDIČ - 2:3

90

Liberec právě vstřelil branku! Domácí se ještě vrací do hry alespoň o remízu. Po centru z pravé strany propadl míč až na zadní tyčku pro IMADA RONDIČE, který ho s přehledem uklidil do mladoboleslavské sítě.

89

Rohový kop se hostujícímu Ladrovi vůbec nepovedl. Míč skončil v zámezí.

88

Stránského centr z pravé strany do pokutového území končí rohem pro Mladou Boleslav.

5:3   Felipe (LIB)

FC Slovan Liberec: Vliegen – Gebre Selassie, Plechatý, Prebsl, Mészáros (72. Lehoczki) – Tiehi, Varfolomejev (58. Kozák) – Ghali (58. Gembický), Frýdek (72. Doumbia), Višinský (72. Rondić) – Rabušic (58. Felipe)
Náhradníci: Lehoczki, Kozák, Gembický, Doumbia, Rondič, Felipe

Tréner: Luboš Kozel

FK Mladá Boleslav: 1. poločas: Šeda – Pech, Suchý, Jahič, Donát – Skalák, Matějovský, Mašek, Rolinek– Krobot 2. poločas: Mikulec – Šimek, Karafiát, Coňk, Látal – Fulnek, Dufek, Stránský, Dancák, Vaníček – Ladra
Tréner: Pavel Hoftych