2:0

koniec (1:0)

30.09.2022, 17:30 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • 12. kolo • Ján Kmeť

Tipsport: 1.87 3.24 4.54

V druhom polčase sa presadil Adam Tučný. V závere ešte hostia pritlačili svojho súpera a chceli zdramatizovať duel, no ďalší gól už nepadol a Ruža doma vyhrala nad Skalicou 2:0.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (19:55:59)

90+3

90+3

Po rohovom kope Šebesta rozvlnil z mierneho uhla sieť na domácej bráne len z vonkajšej strany.

90+3

Potomovu strelu vyráža Krajčírik na rohový kop.

90+2

Fábryho center smeroval tentokrát na vzdialenejšiu žrď, ale hostia neohrozili bránu.

90+2

VAR preveroval Fabišov zákrok, či nešlo o ruku, nasleduje rohový kop.

90+2

Center hostí domáci odvrátili a roh sa zopakuje.

90+1

Striedanie v tíme MFK Ružomberok:
z ihriska odchádza Marek Zsigmund, prichádza Matúš Malý.

90+1

Nadstavovať sa budú tri minúty.

90

Krajčírik vyráža nebezpečnú strelu Fábryho na rohový kop.

90

Chrien fauluje a domáci prichádzajú o loptu.

89

Po Tučného centri prichádza závar pred bránou hostí, no domácim sa nedarí prekonať obrannú hradbu pred sebou.

88

Ružomberok získava priamy kop.

86

z ihriska odchádza Martin Regáli, prichádza Adam Morong.

86

z ihriska odchádza Štefan Gerec, prichádza Marko Kelemen.

84

Striedanie v tíme MFK Skalica:
z ihriska odchádza Martin Černek, prichádza Marek Václav.

80

Ružomberok dal gól!
Tak sa ADAM TUČNÝ predsa len dočkal. Pred deviatimi minútami jeho gól neplatil. Teraz vystrelil spoza šestnástky k žrdi a prekonáva brankára.

79

Vzápätí si Šebesta nabehol na center do veľkého vápna d Krajčírik chytá jeho hlavičku.

79

Baumgartner posielal loptu z pravej strany do šestnástky, kde ju zachytáva domáci hráč.