koniec (1:2, 1:2, 2:1) Stav série: 0:3

16.03.2024, 19:30 • SH Dukla Liberec • Štvrťfinále • Marek Valkovič cz

Tipsport: 15.0 11.0 1.07

FBC Liberec – Předvýběr.CZ Florbal MB 4:5
Branky a nahrávky: 3. Mádlo, 23. F. Kučera (Jak. Kopecký), 56. Smutný (Wiener), 58. Jak. Kopecký (Wiener) – 10. J. Bína (Sládek), 18. Gašparík (Zoufalý), 38. Delong (D. Beneš), 38. Zoufalý (Sládek), 55. Vařecha (Punčochář). Rozhodčí: Baloun – Sommer. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Zásahy brankářů: 27:13. Po třetinách: 1:2, 1:2, 2:1. (21:29:32)
Hosté šli do poslední třetiny s dvoubrankovým náskokem, který se snažili profesorsky udržet. Dokonce se jim ho podařilo zvýšit, ale Liberec začal mohutně dotahovat. Zásluhou Filipa Smutného a kapitána Wienera se dostali nadostřel, ale srovnat již nedokázali, i když měl Vojtěch Wiener na holi srovnání 4 vteřiny před koncem. Stav série je tedy 0:3 a zítra od 15:00 budou Liberečtí odvracet konec série.

59:56

Wiener měl na hokejce vyrovnávací branku, ale při střele z první do poloodkryté klece úplně minul branku.

59:53

Faksa trefil z první jen blokujícího hráče.

59:20

Kopecký zabránil střele do prázdné branky.

58:54

Minutu před koncem pokračuje obléhání Bauerovy branky.

58:31

Mádlo před brankou basebalově netrefil míček, domácí musí začít od své branky.

Liberec právě vstřelil branku!
JAKUB KOPECKÝ dává kontaktní branku! Toho nedokázal obránce již stínovat, takže vystřelil přesně do horního růžku branky. Asistence: Vojtěch Wiener.

56:39

Liberec hledá skulinu v obraně hostů.

56:14

Petr Chlad už je opět na střídače, Liberec je v šesti.

55:51

Velké šance na obou stranách zlikvidovali brankáři.

55:14

55:14 Filip SMUTNÝ - 3:5

55:14

Liberec už hrál v šesti a snižuje. Wiener našel zadovkou na křídle FILIPA SMUTNÉHO, ten přesnou střelou překonal Bauera. Asistence: Vojtěch Wiener.

54:12

54:12 Jakub VAŘECHA - 2:5

4:5

Góly a asistencie: 3. Mádlo, 23. F. Kučera (Jak. Kopecký), 56. Smutný (Wiener), 58. Jak. Kopecký (Wiener) – 10. J. Bína (Sládek), 18. Gašparík (Zoufalý), 38. Delong (D. Beneš), 38. Zoufalý (Sládek), 55. Vařecha (Punčochář)

Využitie: 0:0. Zásahy brankárov: 27:13.

FBC Liberec: Chlad (V. Dufek) – Janeček, Šoltys, Ferdan, Dolejš, Kárník, Pařízek, Bitman, Fišera – F. Kučera, Mádlo, Rozkovec, Faksa, Wiener, Korych, Smutný, Jak. Kopecký, Stýblo, Bäcksbacka.
Tréner: Petr Kološ

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Hanuš) – Besta, Punčochář, Zakonov, Suchánek, Gruber, Feigl, Zoufalý – D. Beneš, Vařecha, Delong, Tomašík, D. Šebek, Tokoš, J. Bína, Gašparík, Sládek, Šourek, Bergman.
Tréner: Joonas Naava

Rozhodca: Baloun – Sommer