Tipsport extraliga (ČR)

HC Oceláři Třinec – Banes Motor České Budějovice

2:3

koniec (0:1, 0:1, 2:1) Stav série: 3:2

24.03.2024, 17:00 • Werk arena, Třinec • Štvrťfinále • Michal Samiec (@MichalSamiec) cz

Tipsport: 1.64 4.47 4.72

Já vám děkuji za pozornost. Série bude pokračovat šestým zápasem v českobudějovické Budvar aréně v úterý 26. března 2024. My se z Třince z této extraligové sezóny ještě určitě přihlásíme. Kdy to bude, to se rozhodne právě v úterý. Mějte se hezky! (19:41:02)

Trestné minuty 10:10
Ve třetí třetině se podařilo Ocelářům rychle vyrovnat, když nejprve v první minutě snížil Viliam Čacho a následně v sedmé minutě vyrovnal v přesilové hře Daniel Voženílek. Slezané měli ideální příležitost překlopil skóre utkání na svou stranu, když měli k dispozici přesilovou hru pět na tři. Tu ale nevyužili a po rychlém kontru v závěru utkání o druhém bodu pro Motor rozhodl Milan Gulaš.
Nejlepší hráči utkání: Viliam Čacho – Milan Doudera

59:50

Růžička na modré čáře promáchl, následně kotouč poslal do strany, odkud jej hosté posílají do útočného pásma. Je konec.

59:42

Vrána promáchl a hosté následně obloučkem vyhodili na prázdnou branku. Je z toho zakázané uvolnění a zřejmě poslední šance pro domácí.

59:01

Mazanec je na střídačce, domácí jsou v šesti.

58:45

Domácí jsou zpět ve vlastním pásmu pro hrací náčiní.

58:33

Puk lítá kolem Hrachovinova brankoviště...

58:07

Domácí se komplikovaně, ale dostali do pásma...

57:25

Zakázané uvolnění ukrajuje domácích další cenné sekundy.

57:12

Ciencialova formace se snažila něco vymyslet, následně vyhazuje z pásma Doudera.

56:58

Hrachovina sebral do lapačky Marinčinovu střelu a bude se vhazovat po levé ruce českobudějovického brankáře.

56:49

Těžký boj v útočném pásmu domácích. Ti jsou zatím dobře krytí a nemohou se dostat do nebezpečné šance.
I dnešní páté utkání této série je vyprodané – zápas sleduje 5 400 diváků.

56:19

Tomáš Kundrátek (TRI) a Martin Beránek (CEB) jsou dalšími vyloučenými hráči dnešního utkání. Oba dostali menší trest za hrubost a hra bude po komerční přestávce pokračovat v pěti na obou stranách.

55:52

České Budějovice právě vstřelily branku!
Domácí zaváhali na vlastní útočné modré a hosté jeli do situace tři na dva. I když to vypadalo, že si domácí situaci pokryjí, několikrát to vypadalo, že puk dobruslí, nakonec šel kotouč na pravý kruh proti holi MILANA GULAŠE a jeho střela k tyči znamená třetí gól v třinecké síti. Asistence: Jan Ordoš. Stav utkání 2:3.

55:18

Dravecký nabil zpoza branky Čachovi a ten to zkusil na bližší tyč. Tu si pokryl Hrachovina.

2:3

Góly a asistencie: 41. Čacho (Marinčin, Nestrašil), 44. Voženílek (M. Růžička, Kundrátek) – 13. Kondelík (Doudera, M. Beránek), 34. Pýcha (Pech, Kondelík), 56. Gulaš (Ordoš)

HC Oceláři Třinec: Mazanec (Kacetl) – Marinčin, Smith, Kundrátek, Nedomlel, Mar. Adámek, Polášek, Šenkeřík – M. Růžička (A), Nestrašil, Voženílek – L. Hudáček, Cienciala, Daňo – Helewka, Vrána (C), M. Roman – Hrehorčák, Čacho, Dravecký (A).
Tréner: Zdeněk Moták

Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Kachyňa, Doudera (A), Štich, Pýcha, Vráblík, Gulaši – Gulaš (C), Kondelík, M. Beránek – D. Simon, F. Přikryl, Ordoš – Valský, Pech (A), Kubík – Toman, Vopelka, Koláček – Chlubna.
Tréner: Ladislav Čihák

Rozhodca: Hradil, Jiří Ondráček I – Jiří Ondráček II, Špůr

Diváci: 5 400 (vyprodáno)

06:38 CEB 2 M. Beránek, hrubosť
12:25 CEB 0:1 Kondelík (Doudera, M. Beránek)