po s.n. (0:2) (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)

29.03.2024, 02:00 • Ball Arena, Denver • Michaela Koláriková

Tipsport: 2.13 4.05 3.05

Děkuji za sledování onlajnu a přeji všem krásné vstávání. (05:10:39)
Zápas je u konce. Stejně jako v předchozích 3 duelech i dnes se muselo prodlužovat. Souboj došel až k nájezdům, v nichž byli úspěšní pouze Artěmij Panarin a Vincent Trocheck. Ny Rangers tak zvítězil 3:2 po nájezdech.

Utkání se vyvíjelo velmi pomalu. Prvního gólu jsme se dočkali až na konci druhé třetiny, kdy se trefil Casey Mittelstadt. Ve třetí části už branek padalo o trochu více. Nejprve Kaapo Kakko kuriózně srovnal a poté v přesilovce otočil skóre Chris Kreider. Domácím se povedlo dotáhnout skóre, když po střele Devona Toewse si někdo z hokejistů Rangers srazil puk do branky. Šlo se tedy do prodloužení, kde více šancí měli domácí, ale ani jednou nedokázali překonat skvělého Šesťorkina, a tak musely rozhodnout nájezdy. V nich uspěli Panarin s Trocheckem a rozhodli o bodu navíc pro hosty.
Statistika
Střely na bránu: 40 – 25 | Přesilová hra: 0/2 – 1/3 | Trestné minuty: 6 – 4

Kdo se postavil do brankoviště?
Alexandar Georgijev (Colorado) – 23 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,0 %, odchytal 65:00
Igor Šesťorkin (NY Rangers) – 38 zákroků, 2 OG, úspěšnost 95,0 %, odchytal 64:51

1. Artěmij Panarin (NY Rangers) 0+1
2. Devon Toews (Colorado) 1+0
3. Igor Šesťorkin (NY Rangers) – 38 zákroků, 2 OG, úspěšnost 95,0 %

Artěmij PANARIN - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Rangers.

Autorem vítězné branky je ARTĚMIJ PANARIN.

63:41

Cale Makar po zachycení přihrávky založil útok, který i sám zakončil, ale Šesťorkin jeho pokus vyrazil lapačkou.

61:52

Artturi Lehkonen jel sám na Šesťorkina, ale svou střelu nasměroval přímo do něj.

61:31

Mikko Rantanen se dostal do brejku, ale byl vytlačen do nevýhodné pozice pro zakončení a bekhendem gól nevstřelil.

61:03

NY Rangers zatím drží kotouč a nepouští k němu soupeře.

60:01

60:00

2:3

Góly a asistencie: 40. Mittelstadt (Duhaime, Manson), 53. Toews – 43. Kakko, 50. Kreider (Trocheck, Panarin), rozh. náj. Panarin