6:5

koniec po predl. (1:3, 2:1, 2:1 - 1:0) Stav série: 2:2

01.04.2024, 18:00 • SC Dubina Ostrava • Semifinále • Karel Jedlička cz

Tipsport: 2.75 5.0 1.9

Semifinálová série se do Ostravy ještě najisto vrátí, Vítkovice ji dnes na pomlázku vyrovnaly na 2:2, přestože za celý zápas podobně jako v úvodním utkání v Mladé Boleslavi až do jeho poslední vteřiny ani jednou nevedly. V závěru však měli rytíři více sil a hattrickem Rostislava Gattnara Středočechy srazili na kolena. (20:07:12)
1. SC TEMPISH Vítkovice – Předvýběr.CZ Florbal MB 6:5
Branky a nahrávky: 3. R. Gattnar (Pažák), 28. Fukala (Pažák), 32. Fukala (Zubek), 51. R. Gattnar (Šindler), 53. Zubek (Jankovský), 68. R. Gattnar (Pažák) – 1. Tokoš (Tomašík), 2. Beneš (Besta), 19. Vařecha (Sládek), 32. Delong (Suchánek), 52. Delong (Vařecha). Rozhodčí: Čížek, Laštovička. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:2. Diváci: 653. Zásahy brankářů: 19:16. Po třetinách: 1:3, 2:1, 2:1 – 1:0.
Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni Lukáš Souček a Adam Delong.

67:52

67:52 Rostislav GATTNAR - 6:5

67:52

Vítkovice právě vstřelily branku!
Domácí v prodloužení dotáhli další velký obrat, když se hrdina večera ROSTISLAV GATTNAR trefil z levého křídla pohotovou střelou po zemi pod tělem skákajícího Bauera. Asistence: Michal Pažák.

65:29

Gašparík hledal naslepo na pravém křídle volného Tokoše, míček ovšem míří mimo jeho dosah do rohu hřiště.

64:16

Hra se rychle přelévá v osobních soubojích se střídavou úspěšností, přerušil ji hvizd píšťalky rozhodčího po útočném faulu domácího Fukaly v rohu.

63:14

Nájezd vítkovické útočné vlny zakončil z dorážky Rostislav Gattnar jen do boleslavského brankáře.

61:55

Šmíd si při průniku přes celé hřiště nezpracoval míček ideálně na střelu a pokryl si ho Bauer.

60:16

Milan Tomašík po buly pálí pouze do bloků.

60:01

Vítkovice tahaly celý zápas za kratší konec, nicméně dvoubrankovou ztrátu se jim podařilo dotáhnout Rostislavem Gattnarem a i na Delongův nový vedoucí gól rychle odpověděl parádní střelou Zubek. V závěru měli domácí více ze hry, o vítězi rozhodne ale až desetiminutové prodloužení, případně nájezdy.

Střely na bránu 19:24
Vyloučení 2:2
Využití 0:2

60:00

59:59

V poslední vteřině ještě Rostislav Gattnar oběhnutím brány připravil šanci Matejčíkovi, který z brankoviště střílí jen do brankáře.

58:44

Martin Gattnar v obtížné pozici přestřelil mladoboleslavskou bránu po rychlé zasekávačce.

57:26

Z podobného místa nepřekonal boleslavského brankáře ani Rostislav Gattnar, jeho ránu doráží z pravé strany Matejčík přes zadní mantinel.

56:09

Vyčkávací florbal prosvítila Zubkova šleha od levého mantinelu přes obránce, Bauer si poradil.

55:00

Dnešní utkání sleduje 653 diváků.

6:5

Góly a asistencie: 3. R. Gattnar (Pažák), 28. Fukala (Pažák), 32. Fukala (Zubek), 51. R. Gattnar (Šindler), 53. Zubek (Jankovský), 68. R. Gattnar (Pažák) – 1. Tokoš (Tomašík), 2. D. Beneš (Besta), 19. Vařecha (Sládek), 32. Delong (Suchánek), 52. Delong (Vařecha)

Využitie: 0:2. Zásahy brankárov: 19:16.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – Sidunov, Jankovský, Šebesta (C), Hubálek, Hatala, Vít, Vítovec – Šindler, M. Gattnar, Matejčík, Pažák, Fukala, Zubek, R. Gattnar, A. Šmíd, Slončík, L. Hájek, Galia.
Tréner: Martiník

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Týc) – Suchánek, Zakonov, Besta, Punčochář, Gruber, Zoufalý, Feigl – Tomašík (C), D. Šebek, Tokoš, D. Beneš, Vařecha, Delong, Gašparík, J. Bína, Sládek, Šourek, Bergman.
Tréner: Naava

Rozhodca: Čížek, Laštovička