z ihriska odchádza Kelembet, prichádza Špehar.

61

z ihriska odchádza Zlacký, prichádza Bastl.

60

Zaútočila aj Petržalka, Gašparovič strieľal takmer z bránkovej čiary, nebol úspešný.

58

Humenné sa tlačí do útoku, Petržalka ale odoláva a dobre bráni. Prihrávku Kranthoveho zastavil Jakubko.

57

Streňo prihrával pod seba na Ahla, jeho strela zvnútra šestnástky bola zblokovaná.

56

Propagačný pokus Humenného spoza šestnástky, lopta išla asi dva-tri metre vedľa pravej žrde.

53

Petržalka dala gól!
Od 53. minúty je to už 2:0 pre Petržalku! Gašparovič vysunul kolmicou PATRIKA DANEKA, ktorý sa v koncovke nemýlil. Po zemi poslal loptu popri Knurovskom k vzdialenejšej ľavej žrdi.

46

z ihriska odchádza Harba, prichádza Gašparovič.

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase vyhráva Petržalka nad Humenným 1:0. V 38. minúte skóroval Konan.
Druhý polčas sa začne o 17:35.