Gól strelil BAYEMI.

64

Center z ľavej strany končí na hornej sieti Vavrúšovej brány.

62

A je tu ďalší gól! JAKUB SYLVESTR dostal prihrávku do šestnástky, nechal si loptu padnúť, kryl si ju telom pred brániacim hráčom a následne tvrdo vypálil. Lopta končí v sieti.

59

Púchov dal gól!
Hostia strieľajú čestný gól! ĽUBOSLAV LEVAI znižuje na 1:5. Nestačili mu Horodník ani Šimko, Dlubáč vybehol, Levai si s ním poradil a skóruje do prázdnej brány.

58

z ihriska odchádza Voleský, prichádza Sylvestr,
z ihriska odchádza Ganbold, prichádza Tóth.

55

V 55. minúte je to už 5:0. TAMÁS NÉMETH tesne stihol loptu pred postrannou čiarou, odtiaľ odcentroval a center skončil v bráne prekvapeného Vavrúša!

54

Vavrúš zasahuje na bránkovej čiare po hlavičke Šimka!

54

Németh našiel centrom iba hlavu jedného z hosťujúcich hráčov.

53

Zahrá si aj Vavrúš, ktorý nakopáva loptu na poliacu čiaru.

46

z ihriska odchádza Šmehyl, prichádza Horodník,
z ihriska odchádza Nagy, prichádza Turčák.

z ihriska odchádza Vavrík, prichádza Pavlovič,
z ihriska odchádza Obšivan, prichádza Holiš.

46

Začal sa druhý polčas.
Doslova hororový polčas pre Púchov, inkasoval od Komárna štyri góly a prišiel o vylúčeného Pilného.
Druhý polčas sa začne o 17:39.

45+8

Prvý polčas sa skončil.

45+8

ŠIMON ŠMEHYL bezpečne zvyšuje na 4:0. Vystrelil presne k ľavej žrdi, Vavrúš išiel vpravo.

45+7

Žltá karta pre tím MŠK Púchov (Mičuda).

45+6

Priamy kop zahral Németh, jeden z brániacich hráčov v múre zasiahol loptu rukou, nasleduje pokutový kop pre Komárno!

7:1

Góly: 12. Ožvolda, 30. Voleský, 37. Ganbold, 45+8. Šmehyl (pen.), 55. Németh, 62. Sylvestr, 66. Bayemi – 59. Levai

Karty:   16. Adayilo (KFK) – 45+7. Mičuda (PUC)   45+1. Pilný (PUC)

KFC Komárno: Dlubáč – Adayilo, Špiriak, Šimko (C), Šmehyl, Ožvolda, Németh, Nagy, Ganbold, Bayemi, Voleský
Náhradníci: Bréda, Sylvestr, Turčák, Tóth, Adamec, Horodník, Pastorek, Kmeťo, Ovšonka

Tréner: Mikuláš Radványi

MŠK Púchov: Pilný – Mičuda, Obšivan, Pobořil, S. Lacko, Kapusniak, Loduha, Mojžiš, Kvocera, Mráz (C), Vavrík
Náhradníci: Vavrúš, Pavlovič, Jančiga, Levai, Holiš, Michlík, Kaufman, Štrauch, Šeroň

Tréner: Marián Zimen

Rozhodca: Kišš – Roszbeck, Jánošík