Štatistiky:
110m překážek mužů
1. Daniel Roberts (USA) 13,12
2. Šunsuke Izumija (JPN) 13,23
3. Hansle Parchment (JAM) 13,26
4. Cordell Tinch (USA) 13,26
5. Eric Edwards (USA) 13,37
6. Čuo-ji Sü (CHN) 13,43
Skok do dálky mužů
1. Marquis Dendy (USA) 8,05
2. Ťia-nan Wang (CHN) 8,04
3. Ju-chao Ši (CHN) 7,99
4. Carey McLeod (JAM) 7,93
5. Mattia Furlani (ITA) 7,88
6. William Williams (USA) 7,75
5000m mužů
1. Selemon Barega (ETH) 12:55,68
2. Biniam Mehary (ETH) 12:56,37
3. Benson Kiplangat (KEN) 12:58,78
4. Kuma Girma (ETH) 13:03,45
5. Samwel Chebolei Masai (KEN) 13:04,00
6. Mike Foppen (NED) 13:16,58
200m žen
1. Daryll Neitaová (GBR) 22,62
2. Anavia Battleová (USA) 22,99
3. Sha'Carri Richardsonová (USA) 23,11
4. Tamara Clarková (USA) 23,13
5. Mujinga Kambundjiová (SUI) 23,21
6. Anthonique Strachanová (BAH) 23,35
800m mužů
1. Slimane Moula (ALG) 1:44,55
2. Wyclife Kinyamal (KEN) 1:44,88
3. Clayton Murphy (USA) 1:45,18
4. Abdelati El Guesse (MAR) 1:45,35
5. Ethan Hussey (GBR) 1:45,55
6. Andreas Kramer (SWE) 1:45,92
Skok do výšky mužů
1. Hamish Kerr (NZL) 2,31
2. Mutaz Essa Baršim (QAT) 2,29
3. Vernon Turner (USA) 2,27
4. Thomas Carmoy (BEL) 2,24
5. Čen Wang (CHN) 2,24
5. Shelby McEwen (USA) 2,24
Skok o tyči mužů
1. Armand Duplantis (SWE) 6,00
2. Ben Broeders (BEL) 5,82
2. Sam Kendricks (USA) 5,82
4. Jacob Wooten (USA) 5,72
5. Po-kai Chuang (CHN) 5,72
6. Christopher Nilsen (USA) 5,72
Hod oštěpem žen
1. Haruka Kitagučiová (JPN) 62,97
2. Mackenzie Littleová (AUS) 62,12
3. Flor Denis Ruizová Hurtadová (COL) 60,70
4. Maggie Malone-Hardinová (USA) 60,47
5. Chuej-chuej Lju (CHN) 60,03
6. Elina Tzengková (GRE) 59,73
100m překážek žen
1. Jasmine Camacho-Quinnová (PUR) 12,63
2. Devynne Charltonová (BAH) 12,64
3. Danielle Williamsová (JAM) 12,74
4. Masai Russellová (USA) 12,76
5. Alaysha Johnsonová (USA) 12,78
6. Ditaji Kambundjiová (SUI) 12,81
3000m překážek žen
1. Beatrice Chepkoechová (KEN) 9:07,36
2. Peruth Chemutaiová (UGA) 9:15,46
3. Gesa Felicitas Krauseová (GER) 9:16,24
4. Sembo Almayewová (ETH) 9:19,14
5. Gabrielle Jenningsová (USA) 9:19,59
6. Lomi Muletaová (ETH) 9:24,39
100m mužů
1. Akani Simbine (RSA) 10,01
2. Christian Coleman (USA) 10,04
3. Fred Kerley (USA) 10,11
4. Emmanuel Eseme (CMR) 10,17
5. Ackeem Blake (JAM) 10,23
6. Rohan Watson (JAM) 10,29
Vrh koulí žen
1. Chase Jacksonová (USA) 20,03
2. Sarah Mittonová (CAN) 19,86
3. Ťia-jüan Sung (CHN) 19,83
4. Li-Ťiao Kung (CHN) 19,61
5. Adelaide Aquillaová (USA) 19,38
6. Maddison-Lee Wescheová (NZL) 19,23
400m žen
1. Marileidy Paulinová (DOM) 50,89
2. Talitha Diggsová (USA) 51,77
3. Sada Williamsová (BAR) 52,00
4. Kaylin Whitneyová (USA) 52,55
5. Aliyah Abramsová (GUY) 53,04
6. Stephenie Ann McPhersonová (JAM) 53,75
Skok do dálky žen
1. Marthe Koalaová (BUR) 6,68
2. Quanesha Burksová (USA) 6,59
3. Milica Gardaševičová (SRB) 6,52
4. Š'-čchi Siung (CHN) 6,51
5. Pauline Hondemaová (NED) 6,41
6. Khaddi Sagniaová (SWE) 6,40
Program
11:45 Skok do dálky, ženy
12:20 Vrh koulí, ženy
12:31 Skok o tyči, muži
12:35 Skok do výšky, muži
13:04 400m, ženy
13:16 Hod oštěpem, ženy
13:18 100m, muži
13:28 3000m překážek, ženy
13:39 Skok do dálky, muži
13:49 100m překážek, ženy
14:00 800m, muži
14:14 200m, ženy
14:27 5000m, muži
14:53 110m překážek, muži
Nyní se Diamantová liga přesune do katarského Dauhá, kde se bude závodit za dva týdny v pátek 10. května. A tentokrát, jak pevně věříme, i s některými českými atlety. Na programu bude například mužský oštěp. (14:59:31)
1. Daniel Roberts (USA) 13,12
2. Šunsuke Izumija (JPN) 13,23
3. Hansle Parchment (JAM) 13,26
4. Cordell Tinch (USA) 13,26
5. Eric Edwards (USA) 13,37
6. Čuo-ji Sü (CHN) 13,43
110mpř
110mpř
1. Marquis Dendy (USA) 8,05
2. Ťia-nan Wang (CHN) 8,04
3. Ju-chao Ši (CHN) 7,99
4. Carey McLeod (JAM) 7,93
5. Mattia Furlani (ITA) 7,88
6. William Williams (USA) 7,75
Dálka
Dálka
Dálka
Dálka
1. Selemon Barega (ETH) 12:55,68
2. Biniam Mehary (ETH) 12:56,37
3. Benson Kiplangat (KEN) 12:58,78
4. Kuma Girma (ETH) 13:03,45
5. Samwel Chebolei Masai (KEN) 13:04,00
6. Mike Foppen (NED) 13:16,58
5000m
5000m
Dálka
5000m
1. Hamish Kerr (NZL) 2,31
2. Mutaz Essa Baršim (QAT) 2,29
3. Vernon Turner (USA) 2,27
4. Thomas Carmoy (BEL) 2,24
5. Čen Wang (CHN) 2,24
5. Shelby McEwen (USA) 2,24
Výška
1. Armand Duplantis (SWE) 6,00
2. Ben Broeders (BEL) 5,82
2. Sam Kendricks (USA) 5,82
4. Jacob Wooten (USA) 5,72
5. Po-kai Chuang (CHN) 5,72
6. Christopher Nilsen (USA) 5,72
Tyč
5000m
1. Haruka Kitagučiová (JPN) 62,97
2. Mackenzie Littleová (AUS) 62,12
3. Flor Denis Ruizová Hurtadová (COL) 60,70
4. Maggie Malone-Hardinová (USA) 60,47
5. Chuej-chuej Lju (CHN) 60,03
6. Elina Tzengková (GRE) 59,73
Oštěp
Oštěp
Oštěp
Tyč
Oštěp
200m
1. Daryll Neitaová (GBR) 22,62
2. Anavia Battleová (USA) 22,99
3. Sha'Carri Richardsonová (USA) 23,11
4. Tamara Clarková (USA) 23,13
5. Mujinga Kambundjiová (SUI) 23,21
6. Anthonique Strachanová (BAH) 23,35
200m
Výška
Oštěp
800m
1. Slimane Moula (ALG) 1:44,55
2. Wyclife Kinyamal (KEN) 1:44,88
3. Clayton Murphy (USA) 1:45,18
4. Abdelati El Guesse (MAR) 1:45,35
5. Ethan Hussey (GBR) 1:45,55
6. Andreas Kramer (SWE) 1:45,92
800m
Dálka
Výška
Tyč
1. Jasmine Camacho-Quinnová (PUR) 12,63
2. Devynne Charltonová (BAH) 12,64
3. Danielle Williamsová (JAM) 12,74
4. Masai Russellová (USA) 12,76
5. Alaysha Johnsonová (USA) 12,78
6. Ditaji Kambundjiová (SUI) 12,81
100mpř
Výška
Dálka
100mpř
100mpř
110mpř
Výška
Tyč
Dálka
Výška
1. Beatrice Chepkoechová (KEN) 9:07,36
2. Peruth Chemutaiová (UGA) 9:15,46
3. Gesa Felicitas Krauseová (GER) 9:16,24
4. Sembo Almayewová (ETH) 9:19,14
5. Gabrielle Jenningsová (USA) 9:19,59
6. Lomi Muletaová (ETH) 9:24,39
3000mp
3000mp
3000mp
Oštěp
Tyč
3000mp
Výška
Oštěp
Tyč
3000mp
Oštěp
1. Akani Simbine (RSA) 10,01
2. Christian Coleman (USA) 10,04
3. Fred Kerley (USA) 10,11
4. Emmanuel Eseme (CMR) 10,17
5. Ackeem Blake (JAM) 10,23
6. Rohan Watson (JAM) 10,29
100m
Oštěp
100m
Výška
1. Chase Jacksonová (USA) 20,03
2. Sarah Mittonová (CAN) 19,86
3. Ťia-jüan Sung (CHN) 19,83
4. Li-Ťiao Kung (CHN) 19,61
5. Adelaide Aquillaová (USA) 19,38
6. Maddison-Lee Wescheová (NZL) 19,23
Koule
Koule
Tyč
Výška
1. Marileidy Paulinová (DOM) 50,89
2. Talitha Diggsová (USA) 51,77
3. Sada Williamsová (BAR) 52,00
4. Kaylin Whitneyová (USA) 52,55
5. Aliyah Abramsová (GUY) 53,04
6. Stephenie Ann McPhersonová (JAM) 53,75
400m
Výška
400m
Tyč
Tyč
1. Marthe Koalaová (BUR) 6,68
2. Quanesha Burksová (USA) 6,59
3. Milica Gardaševičová (SRB) 6,52
4. Š'-čchi Siung (CHN) 6,51
5. Pauline Hondemaová (NED) 6,41
6. Khaddi Sagniaová (SWE) 6,40
Dálka
Koule
Tyč
Výška
Dálka
Koule
Tyč
Disk
Výška
Dálka
Koule
Koule
Dálka
Tyč
Dálka
Koule
Dálka
Dálka
Dálka
Dálka
Disk
Dálka
11:45 Skok do dálky, ženy
12:20 Vrh koulí, ženy
12:31 Skok o tyči, muži
12:35 Skok do výšky, muži
13:04 400m, ženy
13:16 Hod oštěpem, ženy
13:18 100m, muži
13:28 3000m překážek, ženy
13:39 Skok do dálky, muži
13:49 100m překážek, ženy
14:00 800m, muži
14:14 200m, ženy
14:27 5000m, muži
14:53 110m překážek, muži
Mítinku se bohužel nezúčastní žádný český atlet či atletka.