NHL

Vegas Golden Knights – Dallas Stars

2:0

koniec (0:0, 0:0, 2:0) Stav série: 3:3

04.05.2024, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Štvrťfinále Z. konferencie • Matyáš Hampl cz

Tipsport: 2.54 4.07 2.48

Toto už je ode mne doopravdy vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:46:11)

3. Mark Stone (VGK) 1+0
Je dobojováno! Domácí zvládli šesté utkání dovézt do vítězného konce a po brankách Noha Hanifina před polovinou třetí třetiny a Marka Stonea do prázdné branky prodlužují svému týmu sezónu a o vítězi série se bude rozhodovat v Texasu!

Dnešní utkání sleduje 18 432 diváků.

59:41

59:41 Mark STONE - 2:0

59:41

Vegas právě vstřelilo branku!
Domácí definitivně rozhodují dnešní utkání a pošlou sérii do sedmého rozhodujícího zápasu! Tlak Dallasu na konci nevyšel a puku se po přihrávce Karlssona zmocnil v obranném pásmu MARK STONE a střelou přes celé kluziště do odkryté branky srovnává stav série na 3:3! Asistence: William Karlsson a Alex Pietrangelo.

59:33

Dallas stake drží kotouč v útočné třetině.

59:06

Robertsonovi střela od modré čáry příliš nesedla.

59:00

Oddechový čas pro tým Dallas Stars.

59:00

Přesně minutu před koncem základní hrací doby přichází zakázané uvolnění domácích po vyhození Pietrangela.

58:43

Oettinger míří znovu na střídačku!

58:14

Eichel protečoval bruslí kotouč do útočného pásma a Vegas v něm drží cenné vteřinky.

57:51

Oettinger se po střele do ochranné sítě musí vrátit do branky.

57:44

Dallas riskuje více než dvě minuty před koncem s odkrytou brankou!

57:22

Barbašev vyhodil kotouč do středního pásma.

56:44

Pietrangelo dostal přihrávku od Marchessaulta, ke střele se ale neodhodlal a následně ztratil puk.

56:15

Střela od modré čáry se odrazila od zadního mantinelu. Dallas stále pokračuje v útočné akci.