2:3

koniec (1:0)

18.05.2024, 17:00 • Štadión AS Trenčín • 10. kolo • Dávid Švec

Tipsport: 2.62 3.37 2.58

V priamom súboji o druhé miesto tabuľky Žilina prehrala v Trenčíne s DAC Dunajská Streda 2:3 a v konečnej tabuľke jej tak patrí štvrté miesto. Dunajská Streda končí na druhej priečke a bude hrať v letnej európskej súťaži. Odo mňa je v to v aktuálne sezóne všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok soboty. Dočítania priatelia. (19:24:42)

90+10

90+10

Žilina dala gól! V samom závere zápasu ešte koriguje konečný výsledok zápasu PATRIK IĽKO, ktorého strela sa od pravej tyče odrazila za Popovićov chrbát.

90+9

Žilinčania sympaticky neskladajú zbrane, ale na zvrat v dnešnom zápase to veru stačiť nebude.

90+7

Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Aleksandar Popović).

90+6

V nadstavenom čase sa hrá mimoriadne tvrdo, najmä hráči DAC sa takpovediac nevedia vpratať do kože.

90+6

Po rýchlom útoku DAC sa do jasnej streleckej pozície dostal Ammar Ramadan, z ľavej strany však minul priestor Belkovej bránky.

90+6

Žltá karta pre tím MŠK Žilina (Tomáš Hubočan).

Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Matej Trusa).

90+3

Tri strely Šošonov zvnútra šestnástky DAC zblokované obrancami Dunajskej Stredy.

90+2

Žilina už vrhá absolútne všetky sily do útoku.

90+1

Žilinčania sa ešte snažia s výsledkom niečo urobiť, strela Mária Sauera však bola nepresná.

90

V druhom polčase bude hlavný rozhodca Ivan Kružliak nadstavovať minimálne 10 minút.

90

Žltá karta pre tím MŠK Žilina (Antoin Essomba).

89

Blíži sa nám záver riadneho hracieho času, Žilina v Trenčíne stále prehráva s Dunajskou Stredou 1:3.

88

Žilina v kombinácii v strede poľa.

87

Striedanie v tíme MŠK Žilina:
z ihriska odchádza Dominik Javorček, prichádza Krisztian Bari.

87

Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
z ihriska odchádza Christián Herc, prichádza Ihor Charatin,
z ihriska odchádza Fernand Goure, prichádza Damir Redzic.

85

Fanúšikovia DAC už naplno oslavujú výhru svojho tímu.

2:3

Góly: 27. Iľko (Bile), 90+10. Iľko (Adang) – 47. Trusa (Herc), 54. Trusa (Dimun), 67. Trusa (pen.)

Karty:   90. Essomba (ZIL), 90+6. Hubočan (ZIL) – 77. Dimun (DUN), 90+6. Trusa (DUN), 90+7. Popović (DUN)

MŠK Žilina: Belko – Stojčevski (78. Adang), Hubočan (C), Ndjeungoue – Ďatko (78. Hranica), Gidi, Sauer, D. Javorček (87. Bari) – Bile (78. Essomba), Jambor, Iľko.
Náhradníci: Badžgoň, Belaník – Leitner, Jaššo, S. Javorček.

Tréner: Michal Ščasný

DAC 1904 Dunajská Streda: Popović – Csinger (63. Kaša), Kačaraba, Brunetti, Andzouana (C) – Dimun, Herc (87. Charatin), Káčer (46. Ramadan) – Yapi (71. Mendez), Goure (87. Redzic), Trusa.
Náhradníci: Filipe – Dolček, Cheikh, Koné.

Tréner: Xisco Muňoz

Rozhodca: Kružliak – Hancko, Pozor