Európska konferenčná liga

AC Virtus – Flora Tallinn

0:0

koniec (0:0)

23.07.2024, 21:00 • San Marino Stadium, Serravalle • 2 • Predkolo • Info o zmenách stavu (Matyáš Hampl) cz

Tipsport: 7.8 5.13 1.35

Děkuji všem za pozornost a přeji dobrou noc.

Dnešní utkání sledovalo 271 diváků. (00:04:48)
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 3:10. Rohy: 3:13. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:17.
První zápas druhého předkola Konferenční ligy mezi sanmarinským Virtusem a estonskou Florou je u konce. Branku jsme neviděli ani ve druhém poločase, a oba týmy tak půjdou do odvety v Estonsku za vyrovnaného stavu 0:0. I ve druhém poločase dominovali spíše fotbalisté z Tallinnu, kteří ale nakonec branku vstřelit nedokázali.

90+7

90+6

Žlutou kartu na konci zápasu obdržel ještě Luigi Rizzo (AC Virtus).

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

85

Střídání v týmu Flora Tallinn:
ze hřiště odchází Robert Veering, přichází Marco Luka,
ze hřiště odchází Vladislav Kreida, přichází Konstantin Vassiljev,
ze hřiště odchází Mark Anders Lepik, přichází Rauno Sappinen.

84

Střídání v týmu AC Virtus:
ze hřiště odchází Alessandro Pecci, přichází Nicolas Arrigoni,
ze hřiště odchází Nicola Gori, přichází Mario Barone.

76

76. Při hlavičce Sergeje Zenjova zachránila domácí tyč

76

Hostující Kreida rozehrál tři rohy v řadě a z této série vzešla největší šance zápasu, kterou zakončil Zenjov hlavičkou do tyče domácí brány.