Olympijské hry - ženy

Nórsko – Švédsko

28:32

koniec (17:15)

25.07.2024, 21:00 • Paris Expo Porte de Versailles • 1 • Skupina A • Martin Augustin (@ogy_16) cz

Tipsport: 1.26 10.5 5.71

60

Elin Hanssonová dvě sekundy před koncem ještě podtrhává švédskou euforii! (28:32)

60

Tohle už Švédky nepustí! Carlsonová ještě z trháku nepřekonala Lundeovou, ovšem dobíhající Nathalie Hagmanová už ano! (28:31)

60

Nora Mörková vykřesala pro Norsko jiskřičku naděje proměněnou sedmičkou. (28:30)

59

Švédky si připravily jednoduchou a účinnou akci! Nina Koppangový zamířila z pravé strany k bližší tyčce a tohle je už hodně blízko! (27:30)

57

Jamina Roberrtsová vyslala na norskou bránu další projektil a je to o dva góly! (27:29)

56

Švédky skórují i v oslabení. Nina Koppangová se z dálky trefila přes blok. (27:28)

55

Vyloučení pro tým Švédsko (Emma Lindqvistová). (27:27)

55

Stine Oftedalová proběhla k brankovišti a propálila Bundsenovou po pravé ruce. (27:27)

54

Mörková uvolnila na pivotu Vilde Ingstadovou, která proměnila. (26:27)

53

Na zákrok své brankářky navázala gólem Emma Lindqvistová a norský trenér vybírá time-out! (25:27)

51

Emma Lindqvistová a zase je tu těsné švédské vedení. (25:26)

51

To je zápas! Vilde Ingstadová zase hned srovnala. (25:25)

51

Gól vstřelil tým Švédsko (Emma Lindqvistová). (24:25)

50

Thale Rushfeldt Deilaová však rychle srovnává. (24:24)

50

Švédky rychlou výměnou přešly přes střed norské obrany a Tyra Axnérová je poslala do vedení. (23:24)

47

Neskutečné! Johanna Bundsenová dostala pravou nohu skoro až pod břevno a vychytala osamocenou Oftedalovou! (23:23)

47

Sledujeme naprosto vyrovnaný zápas. Nina Koppangová vyrovnala. (23:23)

45

Nora Mörková proměňuje a vrací svému týmu vedení. (23:22)

45

Právě Hagmanová složila Kristiansenovou a sedmičku budou střílet Norky. (22:22)

45

Nathalie Hagmanová nepohrdla! Je srovnáno. (22:22)

44

Chyba Norska v rozehrávce a z trháku se prosazuje Nathalie Hagmanová! (22:21)

43

Emma Lindqvistová vstřelila dvacátý gól Švédska. (22:20)

43

Rychlý brejk Norska. Stine Oftedalová dostala míč od Morkové a skóruje. (22:19)

42

Další švédská sedmička. Do branky šla tentokrát Silje Solbergová, ale Hagmanová zamířila přesně k tyči. (21:19)

41

Veronica Kristiansenová proběhla z pravé strany do brankoviště a skórovala. (21:18)

40

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Švédsko (Nathalie Mari Hagmanová).
(20:18)

40

Po faulu na Robertsovou budou Švédky střílet sedmičku. Navíc dvě minuty pro Aardahlovou. (20:17)

39

Linn Blohmová se vyfaulovala! Po třetím trestu na dvě minuty pro ni zápas končí. (20:17)

39

Nora Mörková dává dvacátý gól Norska. (20:17)

39

Norky zaváhaly v obraně a dávaly si přednost, kdo na hraně brankoviště sebere míč. Tak to za ně udělala Ellin Hanssonová. (19:17)

38

Po dlouhé době skóruje i Švédsko! Postarala se o to Nina Koppangová. (19:16)

37

Nora Mörková se nenechala rozhodit střídáním Švédských brankářek a sedmimetrovým hodem překonala i Erikssonovou. (19:15)

34

První gól druhého poločasu střílí Nora Mörková. Tu na levé straně uvolnila Oftedalová. (18:15)

30

Na zakončení Kari Daleové z pivota už ale nestačila. (17:15)

27

Nora Mörková chytře přehodila švédskou brankářku a proměnila tak sedmimetrový hod. (16:15)

27

Deilaová byla faulována Blohmovou. Sedmička a ještě dvě minuty pro Švédku. (15:15)

26

Marit Jacobsenová se štěstím překonala Bundsenovou. Ta si na míč sáhla, ale ten nakonec doskákal za brankovou čáru. (15:15)

25

Maren Nyland Aardahlová využila toho, že se švédská brankářka teprve vracela ze střídačky a lobem z poloviny hřiště ji překonala! (14:15)

25

Nina Koppangová prostřelila z devítky Lundeovou. (13:15)

24

Linn Blohmová zasáhla rukama Daleovou a dostala dvouminutový trest. (13:14)

23

Norky středem vykombinovaly obranu Švédska. Volná Stine Oftedalová zase snižuje. (13:14)

22

Hezkou a rychlou souhru zakončila střelou zleva Emma Lindqvistová. (12:14)

21

Camilla Herremová skóruje z rychlého kontru a Norky jsou v kontaktu. Oddechový čas pro švédskou lavičku. (12:13)

20

Katrine Lundeová chytila střelu Axnerové. Pak odběhla na střídačku a pustila místo sebe do hry hráčku do pole. Vyplatilo se. Veronica Kristiansenová snížila. (11:13)

19

Poprvé je tu švédské vedení o tři góly! Z brejku se prosazuje Nathalie Hagmanová. (10:13)

18

Elin Hanssonová využila sehrávku do levého křídla. (10:12)

17

Z levého křídla se prosazuje Veronica Kristiansenová. (10:11)

17

Nathalie Hagmanová posílá Švédsko do dvoubrankového vedení. (9:11)

15

Stine Oftedalová utekla do trháku a proměnila. (9:10)

14

Norky měly prázdnou branku. V útoku ztratily a Nathalie Hagmanová trestá. (8:10)

13

Vyloučení pro tým Norsko (Stine Skograndová). (8:9)

13

Linn Blohmová zakončila souhru do pivota. Navíc přišel faul a na norské straně se bude vylučovat. (8:9)

13

Na gól Koppangové rychle odpověděla Daleová. Je srovnáno. (8:8)

12

Gól vstřelil tým Švédsko (Nina Koppangová). (7:8)

12

Nora Morková se nemýlila. (7:7)

11

Stine Oftedalová zařídila snížení. (6:7)

10

Dobrý zákrok brankářky Bundsenové podtrhla gólem z rychlého kontru Jenny Carlsonová. (5:7)

10

Jamina Robertsová opět našla díru ve středu obrany a skórovala. (5:6)

8

Gól vstřelil tým Norsko (Stine Bredal Oftedalová). (5:5)

8

Jamina Robertsová se dokázala protlačit středem švédské obrany. (4:5)

8

Na konci hezké souhry byla Kari Brattset Daleová. (4:4)

7

Gól vstřelil tým Švédsko (Nina Koppangová). (3:4)

7

Jamina Robertsová zakončila z levého křídla. (3:3)

7

Stine Skograndová vrací vedení na stranu Norska. (3:2)

6

Brankářka Johanna Bundsenová trefila přes celé hřiště prázdnou branku soupeřek! (2:2)