Tenis

OH - dvojhra ženy (antuka)

Clara Burelová – Kateřina Siniaková

2:0 7:6 (3), 6:4

28.07.2024, 18:37 • Paříž (Francie) • 1. kolo • Roman Zajíček (@RomanZajicek) cz

Tipsport: 2.64 1.47

2:0; 6:4 - Clara Burelová

6:4

Je hotovo. Po Lindě Noskové a Karolíně Muchové končí na turnaji i Kateřina Siniaková.

5:4

1:0; 5:4 - Clara Burelová

5:4

Ne, tak ani tentokrát si Siniaková na svém servisu neporadila a bude muset odvracet konec zápasu. Ovšem ani Burelová není zrovna na podání ve formě.

4:4

1:0; 4:4 - Kateřina Siniaková

4:4

Burelová zahrává míček do autu a i ona ztrácí svůj servis.

4:3

1:0; 4:3 - Clara Burelová

4:3

Siniaková servis dnes již poněkolikáté v tomto zápase neudržela. Burelová tak půjde podávat za stavu 4:3 z jejího pohledu.

3:3

1:0; 3:3 - Kateřina Siniaková

3:3

Siniaková srovnává stav druhého setu a znovu bere soupeřce podání!

3:2

1:0; 3:2 - Clara Burelová

3:2

Je to tady, Clara Burelová otáčí průběh druhého setu a vede 3:2.

2:2

1:0; 2:2 - Clara Burelová

2:2

Burelová prohrávala 0:2, za stavu 1:2 pak 0:40, přesto je ve druhém setu srovnáno a hrajeme zase od začátku.

1:2

1:0; 1:2 - Clara Burelová

1:2

Byl to nakonec aut, rozhodčí si šla stopu na kurtu prohlédnout a Kateřina znovu přichází o své podání.

0:2

1:0; 0:2 - Kateřina Siniaková

0:2

Chyba Burelové, která napálila míček mimo kurt!

0:1

1:0; 0:1 - Kateřina Siniaková

0:1

Return Burelové končí mimo kurt, Siniaková jde ve druhém setu do vedení.

7:6

1:0; 7:6 - Clara Burelová

7:6

První set je po hodině hry u konce. Kateřina Siniaková byla blízko k tomu, aby ho vyhrála, jenže za stavu 6:5 nezvládla svůj servis, neproměnila brejk a duel dospěl do tiebreaku. Ten zvládla jednoznačně domácí hráčka.

6:6

V gemu vítězí Burelová.

5:6

Skvěle! Siniaková trpělivou hrou si došla na síť a nechytatelným úderem se dostává do vedení. Bere soupeřce podání.

5:5

0:0; 5:5 - Clara Burelová

5:5

Burelová trpělivou hrou dokázala srovnat a dostat se z velmi složité situace. První set tak bude pokračovat.

4:5

0:0; 4:5 - Kateřina Siniaková

4:5

Výborně, Siniaková dokázala doběhnout těžký míček a napřáhla svůj úder nechytatelně do protipohybu Burelové.

4:4

A je znovu srovnáno, první set je tedy 4:4.

4:3

0:0; 4:3 - Clara Burelová

4:3

Naděje byla, ale dlouho netrvala. Francouzská hráčka nakonec udržela svůj servis.

3:3

0:0; 3:3 - Kateřina Siniaková

3:3

Je srovnáno, Siniaková dobře zkrátila hru, soupeřka sice míček doběhla, ale nedostala ho zpět do dvorce.

3:2

0:0; 3:2 - Kateřina Siniaková

3:2

Výborně, Siniaková si bere zpátky do podání. Burelová zahrála pouze do autu.

3:1

0:0; 3:1 - Clara Burelová

3:1

Siniaková bohužel prohospodařila svůj první servis, nyní musí bojovat, aby ho získala zpět.

2:1

Bylo to těsné, ale přeci jen jde domácí tenistka do vedení. Soupeřka zahrála forhendem do autu.

1:1

Výborně, Katka udržela svůj servis. Sice se to nerodilo lehce, ale Burelová nyní chybovala a svůj kraťas zakončila pouze do sítě.

1:0

Nicméně první bod patří domácí Burelové, která si došla na síť a v pohodě zatloukla míček do přesných míst.