Olympijské hry - muži

Francúzsko – Nórsko

22:27

koniec (11:16)

29.07.2024, 19:00 • Paris Expo Porte de Versailles, Paříž • 2 • Skupina B • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann) cz

Tipsport: 1.31 9.84 4.91

60

Ludovic Fabregas přidává ještě jednu francouzskou branku. (22:27)

60

Norové navíc hrají v úplné pohodě a další branku přidává Harald Reinkind. (21:27)

59

Hezká branka Elohima Prandiho už na osudu zápasu moc nezmění. (21:26)

59

Zatímco Francouzi se trápí i na sedmičkách, tak Alexandre Blonz proměnil i svoji čtvrtou. (20:26)

55

Poprvé v zápase se na levém křídle trefuje Dylan Nahi. (20:25)

51

Po krásné norské akci se navíc trefuje Harald Reinkind. (19:25)

50

Norům se teď ale neskutečně daří, Simen Lyse znovu proměnil norskou akci ve vstřelenou branku. (19:24)

49

Francouzské číslo deset, Dika Mem, střílí svůj gól číslo deset! (19:23)

49

Po dlouhé době se trefuje Sander Sagosen, velmi důležitá branka norského kapitána. (18:23)

47

Simen Lyse se z osy hřiště trefil přesně k tyči. (18:22)

47

Dika Mem se protáhl k osmnácté francouzské brance. (18:21)

46

... navíc i ke dvouminutovému trestu pro Remiliho. (17:21)

46

Tobias Grøndahl se přes Remiliho protáhl ke vstřelené brance... (17:21)

46

Neúspěšnou střelu Melvyna Richardsona dorazil Luka Karabatič. (17:20)

42

Z postu pravé spojky udeřil Remili, jedná se o první francouzskou branku ve druhém poločase, kterou vstřelil někdo jiný než Dika Mem. (16:20)

41

Před chvílí Fabregas nevyužil možnost snížení na rozdíl dvou branek, po trefě Blonz už je to zase o pět. (15:20)

40

Grøndahl hezkou lobovanou přihrávkou za francouzskou obranu vyzval ke skórování Alexandreho Blonze. (15:19)

38

Je to neuvěřitelné, ale neubranitelný Dika Mem střílí i čtvrtou francouzskou branku druhého poločasu! (15:18)

37

Tobias Grøndahl se prosadil individuální akcí. (14:18)

36

Dika Mem skóruje už potřetí ve druhém poločase, postaral se o všechny tři dosavadní francouzské branky po změně stran. (14:17)

36

Alexandre Blonz proměnil i svoji třetí dnešní sedmičku. (13:17)

34

Dika Mem je při chuti, znovu si našel místo mezi norskou obranou a skóruje třináctou francouzskou branku. (13:16)

32

Dika Mem se trefuje z devíti metrů. (12:16)

30

Alexandre Blonz proměnil proti Gerrardovi i svoji druhou dnešní sedmičku. (11:16)

28

Při norské hře bez brankáře Prandi obral o míč Reinkinda a Fabregas se trefuje do prázdné branky. (11:15)

27

Díky Fábregasově trefě už se i Francouzi dostali na dvouciferný počet branek. (10:15)

27

Kristian Bjørnsen dostává dvouminutový trest. (9:15)

27

Další výborná souhra Prandiho s Memem končí brankou druhého jmenovaného. (9:15)

26

Norové nadále hrajou naprosto v pohodě, Simen Lyse zvyšuje na 15:8. (8:15)

25

Po Prandiho průniku se trefuje Dika Mem. (8:14)

24

Prandi se navíc dopustil další ztráty míče, protiútok využil Kristian Bjørnsen a Gille je donucen k druhému oddechovému času. (7:14)

24

Simen Lyse zvyšuje už na 13:7 pro Norsko. (7:13)

23

Petter Øverby se uvolnil na brankovišti a skóruje. (7:12)

22

Elohim Prandi se trefil velmi rychle po rozehrání. (7:11)

22

Symen Lyse otevírá druhou desítku norských branek. (6:11)

20

Gullerud se na brankovišti neprosadil, naopak z brejku skóruje Dika Mem. (6:10)

19

Yanis Lenne tentokrát už z křídla nezaváhal. (5:10)

19

Magnus Gullerud zvyšuje už na rozdíl šesti branek. (4:10)

17

Další francouzské ztráty se dopustil Luka Karabatič a rychlý brejk proměňuje Bjørnsen. (4:9)

17

Alexandre Blonz sedmičku s jistotou proměnil. (4:8)

16

Hugo Descat sedmičku proměnil střelou kolem hlavy Saeveraase a burcuje publikum. (4:7)

16

Vetle Eck Aga fauloval na brankovišti Fabregase, dostává dvě minuty a ještě z toho bude sedmička. (3:7)

15

Harald Reinkind zvyšuje už na rozdíl čtyř branek. (3:7)

14

Francouzi sehráli krásnou kombinaci do křídla, po zadovce Remiliho skóruje Yanis Lenne. (3:6)

13

Další ztrátu Remiliho z rychlého brejku potrestal Kristian Bjørnsen. (2:6)

12

Tobias Grøndahl pokračuje ve skvělém výkonu a sám už má více branek (3) než celý tým Francie. (2:5)

10

Francouzi zatím dělají jednu ztrátu za druhou, tu Memovu potrestal Tobias Grøndahl. (2:4)

9

Grøndahl neuspěl proti Gerardovi, ovšem odražený míč si z křídla našel Alexandre Blonz a dokázal skórovat. (2:3)

8

Norům to chvíli trvalo, než vstřelili druhou branku, nakonec se to povedlo Tobiasi Grøndahlovi. (2:2)

7

Reinkind se nedokázal prosadit, na opačné straně individuální akcí udeřil Dika Mem. (2:1)