Tenis

OH - dvojhra ženy (antuka)

Sin-jü Wang – Barbora Krejčíková (9)

0:2 3:6, 2:6

29.07.2024, 12:09 • Kurt Simonne Mathieuové, Paříž (FRA) • 2. kolo • Filip Prokeš cz

Tipsport: 3.07 1.39

0:2; 2:6 - Barbora Krejčíková

2:6

Zápas končí! Čerstvá vítězka Wimbledonu nadále prochází bez prohry i olympijský turnajem, když se může radovat po nevynucené chybě soupeřky.

2:5

0:1; 2:5 - Barbora Krejčíková

2:5

Výborně Barbora Krejčíková zahrála míček přímo na tělo soupeřky při jejím náběhu na síť. Wang jej následně nedokázala úspěšně zkrotit.

2:4

0:1; 2:4 - Barbora Krejčíková

2:4

Barbora Krejčíková se ujímá vedení 4:2 ve druhé sadě. Šestý gem druhého setu zakončila po nechytatelném forhendu do otevřené strany kurtu.

2:3

Statečný výkon Sin-jü Wang při obraně Číňance nestačil. Češka až při třetí smeči zatloukla míček do dvorce tak, aby jej Wang neodvrátila.

2:2

Ve druhé setu je srovnáno. Hráčky se v posledních genech dopouštějí velkého množství nevynucených chyb. Jednu z nich si právě nyní připsala Krejčíková.

1:2

Povedené zkrácení hry přináší české vítězce Wimbledonu úspěch. Sin-jü Wang sice míček doběhla, přes síť už jej však nedostala. Barbora Krejčíková tak otáčí vývoj druhého setu, když vede 2:1.

1:1

Skvělá reakce Krejčíkové na ztracené podání! Česká hráčka hned v zápětí srovnává při podání své sokyně.

1:0

První gem jde bohužel pro české fanoušky za čínskou soupeřkou Barbory Krejčíkové, která neuhrála při svém podání ani jeden fiftýn.

3:6

Skvěle česká hráčka zareagovala na ztracené podání! Hned v následujícím gemu si totiž zařizuje vítězství v prvním setu. V poslední výměně první sady působila už její soupeřka Sin-jü Wang poněkud odevzdaně, když se lehce dopustila nevynucené chyby.

3:5

Štěstí stálo na straně čínské hráčky, která byla po většinu výměny v obranné pozici. Následně však Krejčíkové fiftýn odepřela páska, která míček vynesla mimo kurt.

2:5

Sin-jü Wang snižuje na 2:5 z jejího pohledu. Znovu však při svém podání s Barborou Krejčíkovou šla přes shodu.

1:5

Sin-jü Wang na síti neuhrála pro ni velmi důležitý míček proti české soupeřce. Ta ji razantními údery donutila k chybě. Barbora Krejčíková tak vede už 5:1.

1:4

Čistý gem na přijmu pro Barboru Krejčíkovou! Sin-jü Wang poslala míček pouze do výseče pro čtyřhru, a tak Češka vede už 4:1.

1:3

Skvěle se česká hráčka popasovala s nepříjemnou situací! V této výměně většinu času tahala za kratší konec, nakonec však vystihla útočný forhend soupeřky a odvrátila jej do otevřené strany kurtu.

1:2

Čínská tenistka předvedl skvělou změnu rytmu. Míček z raket obou protihráček lítal vysoko nad síti, což nakonec Wang utnula, když krásným úderem do strany kurtu nedala Krejčíkové šanci.

0:2

Třetí obdobný bod v řadě a Barbora Krejčíková tak získává i druhý gem v prvním setu, i když jej nezačala vůbec dobře.

0:1

Skvělý vstup Barbory Krejčíkové do zápasu. Češka vítězným forhendem získává první gem při podání soupeřky.