Olympijské hry - muži

Ukrajina – Argentína

0:2

koniec (0:0)

30.07.2024, 17:00 • Stade de Lyon • 3 • Skupina B • Martin Augustin (@ogy_16) cz

Tipsport: 5.26 4.1 1.64

90+5

Snížit mohl Oleh Očeretko. Jeho rána z hranice šestnáctky ale minula levou tyč Rulliho brány.

90+1

90+1. Claudio ECHEVERRI - 0:2

90+1

Argentina právě vstřelila branku!
A je tu navíc argentinská pojistka! Brankář Fesjun neudržel v rukavicích přízemní střelu Cristiana Mediny zpoza šestnáctky. Volný míč doběhl CLAUDIO ECHEVERRI, který ho zblízka pohodlně dorazil za ukrajinského gólmana – 0:2.

82

Na pravé straně unikajícího Simeoneho zastavil faulem Vladyslav Veleten. Dostal žlutou kartu.

80

Střídání v týmu Argentina:
ze hřiště odchází Julián Álvarez, přichází Claudio Echeverri,
ze hřiště odchází Thiago Almada, přichází Lucas Beltrán.

78

Střídání v týmu Ukrajina:
ze hřiště odchází Maxim Chlan, přichází Vladyslav Veleten.

67

ze hřiště odchází Olexandr Martyňuk, přichází Olexij Syč.

67

ze hřiště odchází Julio Soler, přichází Bruno Amione,
ze hřiště odchází Ezequiel Fernández, přichází Kevin Zenón.

59

ze hřiště odchází Maxym Braharu, přichází Oleh Fedor,
ze hřiště odchází Danylo Sikan, přichází Ihor Krasnopir,
ze hřiště odchází Mykola Mychajlenko, přichází Oleh Očeretko.

58

ze hřiště odchází Luciano Gondou, přichází Sentiago Hezze.

53

Valentyn Rubčynskij fauloval zezadu Juliána Álvareze a je prvním hříšníkem, který dostal žlutou kartu.

47

47. Thiago ALMADA - 0:1

47

Skvělý vstup Argentinců do druhého poločasu! THIAGO ALMADA převzal míč na útočné polovině, doběhl s ním do blízkosti šestnáctky a z nějakých 18 metrů trefil levou šibenici ukrajinské brány. Parádní gól.

45+5

Valentyn Rubčynskij to zkusil z poměrně uctivé vzdálenosti a trefil to pěkně! Rulli se musel prolétnout vzduchem a vyrazit míč.

45

Na druhé straně měl dobrou příležitost Mykola Mychajlenko! Tomu do střely z hranice šestnáctky skočil bránící hráč, který výrazně ulehčil situaci brankáři Rullimu.

44

44. Gondou nepotrestal chybu brankáře Fesjuna v rozehrávce.

44

Argentina v závěru poločasu přidává! Nyní chyboval brankář Fesjun, který na hranici šestnáctky odkopával míč, ale odehrál ho jen k Lucianovi Gondouovi. Ten si narazil míč s Álvarezem a ocitl se sám před Fesjunem, jenž mu ale včas zmenšil úhel pro zakončení a napravil tak svou hrubku v rozehrávce!

42

42. Álvarezova šance.

42

Thiago Almada doběhl s míčem před šestnáctku a našel Juliána Álvareze, který z levé strany zakončoval na bližší tyč. Tu těsně minul, ale byla tam zřejmě teč. Nařízen je totiž rohový kop.