koniec (14:14)

30.07.2024, 21:00 • South Paris Arena 6 • 3 • Skupina A • Adam Kročil cz

Tipsport: 2.37 7.62 1.95

Švédsko – Dánsko 23:25 (14:14)
Nejvíce branek: Hagmanová 6, Carlsonová 4, Hanssonová 3 – Friisová 4, R. Iversenová 4, S. Iversenová 4. Sedmimetrové hody: 2/0 – 2/2. Vyloučení: 3:3. (22:34:59)
Tým Dánska šel v utkání do rychlého vedení. To během první půle dokázal kompletně promarnit. Švédsko držela nad vodou famózně chytající brankářka, která lapila 19 střel soupeřek. Ani to Švédkám na body nestačilo a loučí se tak s plnými tribunami prohrou 23:25. Já vám děkuju za pozornost a doufám, že jste si utkání užili stejně jako já.

Konec zápasu. (23:25)

60

A je hotovo. Poslední vteřina utkání přinesla poslední symbolickou branku. (23:25)

60

Neskutečná roznožka, kterou švédská brankářka chytila jasnou branku. (23:24)

59

Oddechový čas pro tým Dánsko. (23:24)

59

Dánsko teď nikam nespěchá, vede o 1 gól a má míč v držení, když zbývá do konce něco málo přes minutu. (23:24)

57

Dánky otáčejí vývoj utkání, když zbývají poslední 3 minuty do konce. (23:24)

56

Iversenová se dokonale uvolnila před brankovištěm a ještě před zakončením bylo jasné, že tato akce skončí gólem. (23:23)

55

Oddechový čas pro tým Švédsko. (23:22)

54

Hansenová teď dokonale rozrazila celou obranou zeď a ještě lépe zakončila. (23:22)

54

Švédsko málem vedlo o 3 branky, střela však jen orazítkovala tyč. (23:21)

53

Teď už Dánkám nezbývá nic jiného, než to s prázdnou brankou zkoušet. Do konce totiž chybí už jen 7 minut. (23:21)

52

Neproměněný sedmimetrový hod týmu Švédsko (Nina Koppangová).
(23:21)

52

Vyloučení pro tým Dánsko (Kristina Jörgensenová). (23:21)

51

Dánky se nepoučily a dostávají již druhý gól do prázdné branky během jedné minuty, (23:21)