Olympijské hry - muži

Maďarsko – Francúzsko

20:24

koniec (8:11)

04.08.2024, 16:00 • Paris Expo Porte de Versailles, Paříž • 5 • Skupina B • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann) cz

Tipsport: 5.28 10.1 1.28

Maďarsko – Francie 20:24 (8:11)
Nejvíce branek: Imre 6/1, Szita 4, Ancsin 4 – Prandi 7, Mem 5, Descat 5/2. Rozhodčí: Hansen, Madsen (oba Dán.). Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 0:2. (17:35:03)
Francouzi přežili klinickou smrt, porážejí Maďary 24:20, když ještě jedenáct minut před koncem prohrávali o branku a nesměli prohrát, ovšem poté ve spolupráci s fanatickým publikem rozjeli obrovskou jízdu, jejíž výsledkem je výhra 24:20 a postup do vyřazovací části.

Konec zápasu. (20:24)

60

Lékaiovu střelu zablokoval Luka Karabatič a je hotovo! (20:24)

59

Luka Karabatić se uvolnil u brankoviště, ovšem trefuje tyč. (20:24)

59

Gábor Ancsin neprostřelil Gerarda, Francouzi už si užívají postup do play-off. (20:24)

59

Dika Mem přihrával příliš vysoko na křídlo, k míči se dostanou Maďaři. (20:24)

58

Gábor Ancsin trefuje břevno francouzské branky! (20:24)

57

Nedim Remili si došel pro další francouzskou branku. (20:24)

57

Bence Imre proměnil sedmičku a Maďaři se trefují po dlouhých sedmi minutách. (20:23)

57

Konan fauloval Lékaie, je z toho sedmička pro Maďary. (19:23)

56

Hrdina francouzské defenzivy Ludovic Fabregas se teď po Prandiho přihrávce prosazuje i v útoku. (19:23)

56

Střelu Zoltána Szity zablokoval Karl Konan a v publiku už se zpívá francouzská hymna! (19:22)

55

Oddechový čas pro tým Maďarsko. (19:22)

55

Elohim Prandi si naskočil do maďarské defenzivy a prostřelil Miklera! Čtvrtá francouzská trefa v řadě. (19:22)