Európska konferenčná liga

FC Iberia 1999 – Istanbul Başakşehir

0:1

koniec (0:0)

08.08.2024, 18:00 • Mikheil Meskhi Stadium, Tbilisi • 3 • Predkolo • Info o zmenách stavu (David Bochňák) cz

Tipsport: 7.07 4.88 1.39

51

Na začátku druhého poločase žlutí na domácí straně, kartu vidí středopolař Nonikashvili.

45+2

Další žlutá karta, tentokrát se na straně Başakşehiru proti pravidlům provinil Ergun.

45

Žlutou kartu vidí hostující útočník Piatek.

21

Hlavní rozhodčí po jednadvaceti minutách musí krotit emoce. Končí to žlutou kartou na obou stranách. Na straně domácích je to Sylla, na straně hostů Sahiner.