Liga majstrov

PAOK Solún – Malmö FF

3:4

koniec po predl. (3:2)

13.08.2024, 19:30 • Toumba Stadium, Soluň • 3 • Predkolo • Info o zmenách stavu (David Odehnal) cz

Tipsport: 1.99 3.64 3.75

120

Žlutá karta pro tým PAOK Soluň (Konstantinos Koulierakis).

113

Střídání v týmu Malmö FF:
ze hřiště odchází Jens Stryger, přichází Martin Olsson,
ze hřiště odchází Isaac Kiese Thelin, přichází Colin Rösler.

106

ze hřiště odchází Sergio Peña, přichází Oliver Berg.

101

Střídání v týmu PAOK Soluň:
ze hřiště odchází Thomas Murg, přichází Tarik Tissoudali.

100

Žlutá karta pro tým PAOK Soluň (Murg).

99

99. Anders CHRISTIANSEN - 3:4

99

Malmö právě vstřelilo branku!
O další obrat ve skóre se postaral střídající ANDERS CHRISTIANSEN a domácí znovu musí dotahovat. Asistence: Nils Zetterström.

90+7

90+7. Nils ZETTERSTRÖM - 3:3

90+7

Po dlouhé kontrole u videa se nakonec švédský celek v úplném závěru dočkal vyrovnání a my jdeme minimálně do prodloužení! Prosadil se mladý NILS ZETTERSTRÖM.

90+4

Žlutá karta pro tým Malmö FF (Pontus Jansson).

88

ze hřiště odchází Erik Botheim, přichází Taha Ali.

85

ze hřiště odchází Giannis Konstantelias, přichází Vieirinha.

79

ze hřiště odchází Sebastian Nanasi, přichází Anders Christiansen.

73

ze hřiště odchází Andrija Živković, přichází Kiril Despodov,
ze hřiště odchází Magomed Ozdoev, přichází Stefan Schwab,
ze hřiště odchází Brandon Thomas, přichází Fedor Chalov.

65

Žlutá karta pro tým PAOK Soluň (Abdul Rahman Baba).

62

Žlutá karta pro tým Malmö FF (Lasse Johnsen).

60

ze hřiště odchází Soren Rieks, přichází Hugo Bolin.

49

ze hřiště odchází Taison, přichází Thomas Murg.

45+4

45+4. Andrija ŽIVKOVIĆ - 3:2

45+4

PAOK právě vstřelil branku!
Toto je naprosto strhující závěr prvního poločasu. ANDRIJA ŽIVKOVIĆ přeci jen posílá domácí do vedení a teď už se definitivně jedná o poslední úpravu skóre před hvizdem hlavního rozhodčího. Asistence: Abdul Rahman Baba.

45

45. Sebastian NANASI - 2:2

45

Jenže to stále není vše. Prakticky ihned tento bláznivý dvojzápas znovu srovnává SEBASTIAN NANASI. Asistence: Soren Rieks.

44

44. Konstantinos KOULIERAKIS - 2:1

44

Domácí těsně před koncem první půle otáčí skóre. Prosadil se KONSTANTINOS KOULIERAKIS. Bez asistence.

38

Žlutá karta pro tým PAOK Soluň (Joan Sastre).

21

21. TAISON - 1:1

21

Netrvalo dlouho a řecký celek srovnává krok. Postaral se o to TAISON. Bez asistence.

10

10. Sebastian NANASI - 0:1

10

Velice důležitý první gól zápasu střílí hosté. Po deseti minutách otevírá střelecký účet SEBASTIAN NANASI. Asistence: Pontus Jansson.

3:4

Góly: 21. Taison, 44. Koulierakis, 45+4. Živković (Baba) – 10. Nanasi (Jansson), 45. Nanasi (Rieks), 90+7. Zetterström, 99. Christiansen (Zetterström)

Karty:   38. Sastre (SOL), 65. Baba (SOL), 100. Murg (SOL), 120. Koulierakis (SOL) – 62. Johnsen (MLM), 90+4. Jansson (MLM)

Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 6:10. Střely mimo: 4:7. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:16.

PAOK Solún: Kotarski – Sastre, Kedziora, Koulierakis, Baba – Ozdoev (73. Schwab), Camara – Živković (C) (73. Despodov), Konstantelias (85. Vieirinha), Taison (49. Murg, 101. Tissoudali) – Brandon (73. Chalov).
Náhradníci: Talichmanidis, Tsiftsis – Michailidis, Tsingaras, Thymianis.

Tréner: R. Lucescu.

Malmö FF: Dahlin (C) – Stryger (113. Olsson), Jansson, Zetterström, Busanello – Rieks (60. Bolin), Peña (106. Berg), Johnsen, Nanasi (79. Christiansen) – Kiese Thelin (113. Rösler), Botheim (88. Ali).
Náhradníci: Ricardo, Persson – Rosengren, Jørgensen, Hakšabanović, Makolli.

Tréner: H. Rydström.

Rozhodca: Di Bello – Baccini, Rossi. (ITA)

Diváci: 17 678