Prípravný zápas

HC VERVA Litvínov – HC Energie Karlovy Vary

0:3

koniec (0:0, 0:2, 0:1)

22.08.2024, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Vendula Zdražilová cz

Tipsport: 2.04 4.31 2.82

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:38:02)
Je dobojováno. Hosté ještě ve třetí třetině přidali třetí přesnou trefu. Ve třiačtyřicáté minutě zužitkoval přihrávku svého krajana Arttu Ilomäki a poslal tak Karlovy Vary do tříbrankového trháku. Nakonec tenhle výsledek vydržel až do konce a hosté tak vrací svému soupeři prohru z přípravy. Litvínov tak v přípravném období vůbec poprvé padl.

59:57

Stále mají domácí puk, už se ale nic nestane. Zápas se jen dohrává.

59:19

Nyní už zase domácí útočí a snaží se o korekci ve skóre. Jenže pokus Michala Guta šel jen k zadnímu mantinelu. Poté se Vary znovu osvobozují.

59:01

A Verva se natlačila před hostující branku, nicméně po její střele zakročili hosté a kotouč hned vyhodili až před Mateje Tomka.

58:26

Domácí mají ještě šanci alespoň na čestný úspěch, k dispozici dostali přesilovou hru při vyloučení Vojtěcha Čihaře.

58:02

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
Vojtěch Čihař – 2 min., vražení na hrazení.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:10

Nahození od modré čáry pokryl Vladislav Habal a dostal kotouč do rohu obranné třetiny.

56:17

V rohu obranného pásma Litvínova vybojovali puk právě domácí hráči a znovu se dostávají do akce. Obrana soupeře je však znovu velmi pečlivá.

55:17

Na druhé straně se nepovedla akce hostům a ti se rychle zase vracejí před svého brankáře, protože se před jeho klec řítí útočné trio litvínovské Vervy.

54:29

Michal Gut neprošel skrze precizní hostující obranu, Energie pak vyhazuje touš daleko od Vladislava Habala tak, aby z toho zbytečně nebylo zakázané uvolnění.

53:06

Zakázané uvolnění Karlových Varů a hra se stěhuje před Vladislava Habala. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

52:50

Vypadá to, že se hosté už nikam příliš neženou a jen kontrolují hru. Verva tak nemá moc prostoru k tomu, aby se dostala na kontaktní branku.

51:37

Ondřej Postl se natlačil mezi kruhy, kdyby tam dostal přihrávku, asi by byl v dobré palebné pozici. Jenže se tak nestalo a rázem tak skončila další slibná akce litvínovské Vervy.

50:09

Necelých deset minut ve třetí třetině mají domácí hráči na to, aby ještě se zápasem něco udělali. Stále ztrácejí tři góly a zatím to z jejich strany nevypadá na nějaký obrat. Hosté hrají velmi dobře i do obrany a svůj náskok si hájí.

49:36

Málem se narodila další akce hostů, dalekonosná přihrávka na najíždějícího Jiřího Černocha se ale neujala.

48:11

Mezi kruhy si sjížděl David Kofroň, ale Adam Polášek ho zastavil tělem a nedovolil, aby ohrozil svatyni Mateje Tomka.

0:3

Góly a asistencie: 21. Procházka (Jiskra, Černoch), 28. Černoch (Jiskra, Procházka), 43. Ilomäki (Reunanen)

HC VERVA Litvínov: Tomek (Zajíček) – Zeman, Baránek, McIsaac, Polášek, Baláž, Czuczman, Husinecký – Pekař, Gut, Berka – Sandberg, Sukel', Koblasa – Hlava, Jícha, Maštalířský – Havelka, Postl
Tréner: Karel Mlejnek

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Frodl) – Plutnar, Reunanen, Tureček, Moravec, Dorot, Mikyska – Kofroň, Ilomäki, Kern – Procházka, Černoch, Jiskra – Kružík, Sapoušek, Čihař – Koffer, Šír, Redlich
Tréner: Pavel Patera

Rozhodca: Petružálek, Jiří Ondráček – Pěkný, Jiří Ondráček II.

04:27 LIT 2 HL príliš veľa hráčov na ľade, odpyká Hlava
09:23 LIT 2 Havelka, hrubosť