koniec po predl. (2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)

23.08.2024, 19:30 • Eishalle Sursee • Václav Plachta cz

Tipsport: 1.5 4.74 4.6

Ode mě to bude již pro dnešek všechno a vidíme se zase někdy u dalšího onlajnu. (21:49:21)
Zápas je u konce! Motor prohrává své druhé utkání na turnaji ve Švýcarsku poměrem 2:3 po prodloužení. I tak ovšem český zástupce předvedl dobrý výkon, který mohl potěšit i velmi početnou diváckou podporu, která si do Eishalle v Sursee našla cestu.

64:23

Zug právě vstřelil branku! Je rozhodnuto! Vítězství Zugu zařizuje přesnou ranou na vyrážečku SVEN SENTELER. Asistence: Andreas Wingerli.

64:00

Běží poslední minuta prodloužení.

63:30

Motor získává kotouč a střídá.

62:42

Zug teď mačká Motor ve svém útočném pásmu, Jihočeši však přestáli hned tři švýcarské šance.

61:56

Daniel Voženílek mohl rozhodnout. Klouček odolává!

61:23

Střelecký pokus Zugu končí mimo vymezený prostor branky.

60:35

Kubíkův střelecký pokus zablokoval jeden z obránců.

60:08

Kotouč získává Zug.

60:01

Máme za sebou šedesát minut zábavy a čeká nás další příděl! Základní hrací doba přinesla výsledek 2:2 a čeká nás tedy prodloužení.

60:00

59:41

Zug mohl udeřit v samotné závěru utkání! Fredrik Olofsson si však na brankáře Kloučka nepřišel.

57:52

Genoni si připisuje další zákrok. Vhazovat se bude v obranném pásmu Zugu.

Dnešní utkání sleduje 625 diváků.

56:21

56:12

Ránu od modré čáry drží brankář Klouček mezi svými betony.

55:58

Další osvobození Motoru vyústilo v rychlý brejk, který končí nepřesnou střelou.

54:59

Motor se osvobozuje.

54:21

Kachyňa – 2 min., držení.

54:01

Genoni opět čaruje! Bekhendový pokus kapitána Gulaše končí v náruči švýcarského brankáře.

52:38

Pýchovo nahození zamířilo od zadního mantinelu přímo na Kašlíkovu hůl. slovenský útočník však mířil přímo do lapačky.

51:30

Filip Přikryl mohl poslat Motor do vedení! Jeho rána však zamířila pouze do horní tyče.

50:51

Kubíkův střelecký pokus končí po teči na zadním mantinelu.

49:50

Přetlačovaná v jihočeském brankovišti končí protiútokem Motoru.

49:13

Douderovu ránu mohl do branky usměrnit opět Jakub Valský, Zug však tentokrát odolal.

48:52

Motor posílá kotouč na zakázané uvolnění.

47:54

V souboji o kotouč so vedli lépe Jihočeši, jejichž následné zakončení míří do mantinelu za branku Zugu.

46:28

Rána Ordoše končí pouze na hrudi švýcarského brankáře.

45:03

Ani Milan Klouček se však nenechal zahanbit a nadále tak platí remízový stav.

44:33

Další střelecký pokus Jihočechů sbírá spolehlivý Genoni.

43:48

Wingerli ztrácí kotouč v útočném pásmu a na druhou stranu míří Tomáš Chlubna.

43:09

Útočný výpad Zugu zastavuje ofsajd.

42:14

Osamocený kotouč sbírá Jakub Valský a Motor se usazuje v útočném pásmu.

41:58

Pýchovo nahození zastavuje Genoni.

41:28

Domácí Zug se osvobozuje a oba týmy střídají.

40:25

Úvodní slovo Zugu končí nepřesnou rozehrávkou útočné akce.

40:01

Hráči se vracejí na třetí třetinu.

Další třetina začne přibližně v 21:06.
Druhá třetiny právě končí a do té třetí půjdeme za nerozhodnutého stavu. V závěru druhé třetiny vyrovnal stav utkání Jakub Valský.

40:00

39:25

Genoni drží kotouč pod svojí lapačkou a vhazovat se bude v obranném pásmu Zugu.

39:02

Posunutá branka Jihočechů nutí hlavního arbitra přerušit hru.

39:00

Běží poslední minuta druhé třetiny.

38:14

Motor udržel kotouč na modré čáře a nadále tak může pokračovat kombinace v útočném pásmu.

37:10

Kombinace Zugu končí nepřesnou přihrávkou v podání Olofssona.

36:01

České Budějovice právě vstřelily branku! Motor vyrovnána! Pýchovu ránu od modré čáry usměrňuje do branky JAKUB VALSKÝ. Asistence: Pavel Pýchy, Matěj Toman.

35:22

Kubíček ztrácí kotouč a dopředu míří útočníci Zugu.

33:34

Souboj o kotouč u mantinelu zvládá nejlépe útočník Leuenberger.

32:54

Další švýcarská střela, další Kloučkův zákrok. Vhazovat se bude po pravici jihočeského brankáře.

31:45

Geisser mohl vrátit Zugu dvoubrankový náskok! Střelu z ideální střelecké pozice však chytá Milan Klouček.

31:04

Sražený kotouč míří za branku Milana Kloučka, kde hrací předmět získává Šimon Kubíček.

29:44

Doudera získává kotouč a dopředu míří vytáhlý útočník Kondelík.

29:16

28:27

Zug se těžko probojovává do útočného pásma a Jihočeši výborně brání.

27:45

Motor se na úvod oslabení osvobozuje.

27:16

Reilly – 2 min., podrážení.

27:00

Rychlý protiútok Zugu zakončuje ranou z první Geisser. Tečovaný kotouč sbírá do své lapačky brankář Klouček

25:39

Na druhé straně si Genoni připisuje sebejistý zákrok. Vhazovat se bude v obranném pásmu Zugu.

24:59

Schlumpf se chystal ke střele, v poslední chvíli však do střely vložil svojí hůl jeden z českobudějovických obránců.

23:42

Série nepřesných přihrávek přenáší hru ze strany na stranu.

22:41

Voženílek zaváží kotouč do útočného pásma, kde ho však rychle ztrácí.

21:56

Souboj o kotouč u mantinelu vyhrávají hráči Zugu.

21:15

Motor se mohl dočkat vyrovnání, proti však stál beton švýcarského brankáře.

20:15

Druhou třetinu započíná Zug zakázaným uvolněním.

20:01

Hráči se vrací na ledovou plochu.

Další třetina začne přibližně v 20:20.
Máme za sebou první třetinu utkání, která přinesla tři branky. Zug se nejprve ujal dvoubrankového náskoku, který vzápětí korigoval Pavel Pýcha a Motor tak bude dotahovat pouze jednobrankovou ztrátu.

20:00

19:39

Pýcha sice zastavuje švýcarský postup, na druhá straně se ovšem vzápětí odpískává ofsajd.

19:00

Běží poslední minuta první třetiny.

18:22

Nepřesnou rozehrávku EVZ získává Olesen.

17:38

Po akci Adama Kubíka zvoní tyč!

16:58

Kubík proti přesile neuspěl a kotouč získává Bengtsson.

16:15

15:20

Se závěrem přesilové hry se mohl Motor dočkat vyrovnání! Další přečíslení Jihočechů však končí nepřesnou přihrávkou,

15:09

14:59

Olesenova rána míří pouze do betonu a Zug se opět osvobozuje.

13:47

Kubík nahazuje do útočného pásma, kde kotouč rychle získávají obránci Zugu, kteří odpalují hrací předmět mimo svojí branku.

13:09

Lindemann – 2 min., sekání.

12:56

Křižná přihrávka nenachází svého adresáta a Zug musí vyklidit útočné pásmo.

12:26

Koncert útočných akci pokračuje. Další gól však nepřipustil vynikajícím zákrokem Klouček.

11:51

Souboj Voženílka s jedním z českobudějovických obránců končí vítězstvím českého útočníka.

10:35

Zug mohl rázem na inkasovanou branku odpovědět! Samostatný nájezd ovšem končí ranou mimo.

09:32

České Budějovice právě vstřelily branku! Oddechový čas pomohl a Motor snižuje! Přečíslení tří proti jednomu využívá JOSEF KOLÁČEK, na jehož střelecký pokus neměl Genoni se svojí vyrážečkou nárok. Asistence: Matej Kašlík, Jan Štencel.

08:26

Oddechový čas pro tým Banes Motor České Budějovice.

08:26

Zug právě vstřelil branku! A pozor! Zug rázem vede o dvě branky. Důležitou odskakující branku přidává SVEN LEUENBERGER. Asistence: Nando Eggenberger.

08:09

Zug právě vstřelil branku! Švýcarský Zug se ujímají vedení. Ránu od modré čáry tečovala v průběhu letu TIM KÜNZLE. Asistence: Dominik Schlumpf.

07:40

Geisserova klička končí ztrátou a kotouč získává pro České Budějovice slovenský útočník Kašlík.

06:41

Kovářovo nahození získává pro Zug Daniel Voženílek, proti kterému se postavila hned dvojice hráčů Motoru.

05:41

Künzle sice zaváží kotouč do útočného pásma, rychle ho však domácí ztrácí.

04:28

Olesenova ztráta přinesla nebezpečnou šanci, se kterou si poradil brankář Kouček za pomoci svého ramene.

03:20

Brankář Genoni si musel poradit s nepříjemným odrazem kotouče, který usměrnil hrací předmět do prostoru před brankou.

02:29

Beránkova přihrávka končí pouze na holi Carlssona a na tahu je tak Zug.

02:20

Postup švýcarského týmu zastavuje ofsajd.

01:33

V první šanci utkání se objevil domácí Zug, brankář Klouček si však se zakončením z bezprostřední blízkosti poradil.

00:32

Kondelík přichází o kotouč a dopředu míří na druhou stranu Daniel Voženílek.

00:05

Úvodní vhazování získávají hráči Motoru.

00:01

Oba týmy nastupují na ledovou plochu.

EV Zug: Genoni (Wolf) – Geisser, Bengtsson, Carlsson, Stadler, Riva, Schlumpf, Muggli – Voženílek, Kovář (C), Biasca – Herzog, Olofsson, Martschini – Künzle, Senteler, Wingerli – Eggenberger. Leuenberger, Simion – Lindemann
Trenér: Dan Tangnes

Banes Motor České Budějovice: Klouček (Strmeň) – Štencel, Reilly, Doudera, Kachyňa, Pýcha, Kubíček, Bukač – Kovařčík, Kondelík, Gulaš (C) – Ordoš, Přikryl, Kubík – Olesen, Koláček, Kašlík – Beránek, Toman, Valský – Chlubna
Trenér: Ladislav Čihák

Rozhodčí: Gerber, Dipietro – Gurtner, Duc.
Banes Motor České Budějovice

To českobudějovický Motor má za sebou v rámci své přípravy již tři utkání. Po úvodním vítězství 2:1 nad bratislavským Slovanem přišla porážka 0:3 se Spartou, se kterou Motor změřil své síly na ledě v Milevsku, které hraje krajský přebor.
Poslední zápas odehráli Jihočeši, již v rámci Lehner cupu, s Davosem. Čtvrteční utkání rozhodl ve 37. minutě Pavel Pýcha, který se z předbrankového prostoru nemýlil. Asistenci na vítězný gól si připsal Matěj Toman, jenž sám vstřelil první branku v utkání.
EV Zug

Švýcarský tým odehrál v rámci svých přípravných zápasu doposud jedno jediné utkání. Na začátku srpna změřil Zug své síly s rakouským Salzburgem. Napínavé utkání rozhodla zejména druhá třetina, kdy se Zug prosadil v rozmezí dvou minut hned třikrát. Na konečném výsledku 5:3 se navíc podílel i český mistr světa, Daniel Voženílek, který asistoval u první branky. Jednu asistenci si připsal také kapitán švýcarského týmu, Jan Kovář.
Vítáme všechny hokejové fanoušky u dnešního přenosu! Dnes v rámci přípravných zápasů zamíříme do Švýcarska, kde aktuálně probíhá Lehner cup. V rámci tohoto turnaje se střetne švýcarský EV Zug s českým zástupcem, konkrétně s Banes Motor České Budějovice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

3:2

Góly a asistencie: 9. Künzle (Schlumpf), 9. Leuenberger (Eggenberger), 65. Senteler (Wingerli) – 10. Koláček (Kašlík, Štencel), 37. Valský (Pýcha, Toman)

Tréner: Dan Tangnes

Tréner: Ladislav Čihák

Rozhodca: Gerber, Dipietro – Gurtner, Duc