1:4

koniec (0:1, 1:2, 0:1)

24.08.2024, 13:30 • Zimný štadión Zvolen, Zvolen • Matyáš Hampl cz

Tipsport: 2.09 3.8 2.98

Kozlové poté přidali ve třetí třetině ještě jednu branku z hokejky Petra Gajdy a zvítězili pohodlně 4:1. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:40:27)

59:48

Poslední útok Kolína byl zastavený na zadním mantinelu.

59:18

Další zavezení do útočného pásma ubránila obrana Tychy, které se snaží o čestné snížení.

59:00

Poslední minuta teď už asi můžeme říct tohoto utkání!

58:33

Je odpískano postavení mimo hru polského celku, vhazuje se ve střední třetině.

58:01

Kotouč se po ráně od modré čáry nečekaně odrazil v kolínském brankovišti, tam ho ale dokázal jeden z kolínských poslat do bezpečí.

57:37

Vojtěch Síla zakopl o polskou branku, která se následně vychýlila ze své pozice.

57:27

Na druhé straně přicházela přihrávka před odkrytou branku, ale nikdo z polského týmu ho nedokázal do sítě dopravit.

56:58

Kozlové vyváží kotouč zpět do útočného pásma, kde se ale zakončení nedočkali.

56:27

Polský tým se snaží o snížení skóre, jenže kolínská obrana dnes pracuje skvěle a nepouští Tychy do žádných větších šancí.

55:26

Sražené zakončení z levé strany trefili ochrannou síť, vhazuje se po pravici Kamila Lewartowskiho.

55:06

Tychy uklidňuje hru a čeká na vystřídání svých spoluhráčů.

54:42

Jeden z polských hráčů se snažil překvapit kolínského brankáře zakončením z levého úhlu, Soukup se ale nachytat nenechal.

54:08

A zůstanou v ní i nadále, protože si zákrok připsal i brankář Kamil Lewartowski.

53:44

Vojtěch Síla byl podražený za brankou Tychy, jenže ani jeden z hlavních rozhodčích svou pravici nezvedl. Kozlové jsou stále v útočné třetině.

53:17

Jakub Soukup si připisuje další zákrok a bude se vhazovat po jeho levé ruce.

52:47

I další útočné snažení borců v bílých dresech dokázala kolínská obrana rychle zastavit.

52:22

Vysoký padáček skončil až v kolínském obranném pásmu, kde si ho obrana Kozlů zpracovala a posílá ho směrem kupředu.

51:54

Tychy se dokázalo osvobodit a je odpískaný ofsajd Poláků.

51:33

Kozlové se udrželi v útočném pásmu a přihrávají si na pravé straně po mantinelu.

50:54

Parádní průnik jednoho z Poláků do útočného pásma vyvrcholil k zakončení na Soukupa, jenž si připisuje další úspěšný zákrok.

50:31

Kolínští drží kotouč za vlastní svatyní a čekají na dostřídání svých spoluhráčů.

49:42

Hráči obou týmů bojují o kotouč u mantinelu v útočném pásmu Tychy, Polákům se ale nedaří ohrozit Soukupovu branku.

49:09

Přihrávku mezi kolínské obránce dokázali hráči v modrém zastavit, jenže následná přihrávka končí pouze zakázaným uvolněním.

48:44

Polský tým opět vyhodil kotouč z vlastní poloviny až za kolínskou branku, píská se zakázané uvolnění.

48:24

Josef Skořepa nedokázal zpracovat přihrávku přes modrou čáru a na puku hrají Poláci.

47:52

Na konci oslabení se o střelu snažil Vojtěch Síla, branku sice nevstřelil, ale Kolínští už jsou v plném počtu.

47:27

Další střelu od modré čáry dokázal kolínský muž s maskou vyrazit mimo svou branku.

47:05

Polské mužstvo už se sjednotilo v útočné třetině a vypálilo na Soukupa. Ten zasahovat nemusel.

46:37

GKS Tychy hraje v plném počtu.

46:10

Kozlové dokázali vytlačit polský útok mimo vlastní obranné pásmo a odjíždí na střídačku.

45:52

Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
Karel Křepelka – 2 min., podrážení.

45:25

Tychy vyhazuje kotouč až za Soukupovu branku.

44:55

David Sýkora vypálil od modré čáry a jeho střelu se snažil dorážet na brankovišti jeden z kolínských hráčů. Kamil Lewartowski byl ale připraven.

44:37

Vyloučení v týmu GKS Tychy:
Bartlomiej Pociecha – 2 min., sekání.

44:22

Je odpískáno zakázané uvolnění a hra se stěhuje zpět před Jakuba Soukupa.

43:48

Do další protiakce se tlačili znovu hokejisté v bílých dresech, obrana Kolína dnes ale pracuje skvěle.

43:06

Další zmatky před brankou Tychy dokázal zažehnat brankář Lewartowski svou hokejkou.

42:29

42:29 Petr GAJDA - 1:4

42:29

Kozlové právě vstřelili branku!
Český tým se dostává do pohodlného náskoku a vede na začátku třetí třetiny o tři branky! Tomáš Moravec našel parádní přihrávkou do samostatného úniku PETRA GAJDU, který svou střelou překonává brankáře Lewartowskiho – 1:4! Asistence: Tomáš Moravec a Tadeáš Tůma.

42:16

Píská se postavení mimo hru, vhazuje se ve středním pásmu blíže kolínské svatyni.

41:14

Do zakončení se tlačil jeden z hráčů Tychy, jenže následnou přihrávkou před branku nedokázal nikoho v bílém najít.

40:46

Kozlové drží kotouč v obranném pásmu a přihrávají si ho mezi obránci.

40:15

Úvodní buly závěrečné třetiny dopadlo lépe pro polský tým, který vyváží kotouč za branku Jakuba Soukupa.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 15:09.
Po druhé třetině se obraz hry stále nezměnil, Tychy sice vyrovnalo ve 34. minutě skoro po krásném bekhendu Mateusze Gościńskiho, jenže za ani ne minutu vymetl šibenici Vojtěch Síla, který vrátil Kozlům vedení. To dokázal za nějaké dvě minuty navýšit skvělou tečí ještě Josef Skořepa.

40:00

39:41

Nahození Sýkory do útočného pásma také neplechu neudělalo.

39:20

Poláci se dostali zpět do útočného pásma, ale nepodařilo se jim vystřelit na Soukupa.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny!

38:32

Přihrávka po pravé straně nikoho v modrém u mantinelu nenašla a do útoku už míří Tychy.

37:46

Bude se vhazovat v útočném pásmu Tychy po dalším zákroku Jakuba Soukupa.

36:56

S pukem momentálně hrají polští hokejisté a kombinují ve středním pásmu.

36:08

36:08 Josef SKOŘEPA - 1:3

36:08

Kolínští vedou o dvě branky a odskakují svému soupeři! Jeden z kolínských hráčů přihrál kotouč na modrou čáru Davidu Sýkorovi, ten vypálil od modré čáry a střelu mířící mimo branku parádně usměrnil do sítě zkušený JOSEF SKOŘEPA – 1:3! Asistence: David Sýkora a Martin Lang.

35:26

Kozlové drží kotouč na svých hokejkách a kombinují v útočném pásmu.

34:22

34:22 Vojtěch SÍLA - 1:2

34:22

Kolínským hráčům se ihned vrací vedení! Tadeáš Tůma ukořistil kotouč ve středním pásmu a ujížděl společně s VOJTĚCHEM SÍLOU v přečíslení dvou na jednoho, druhému jmenovanému přihrál kotouč a ten ho zavěsil do protipohybu Kamila Lewartowskiho – 1:2! Asistence: Tadeáš Tůma.

33:41

33:41 Mateusz GOŚCIŃSKI - 1:1

33:41

GKS Tychy právě vstřelil branku!
Polský celé srovnává stav tohoto klání! Bartosz Ciura našel na modré čáře Szymona Kucharskiho a MATEUSZE GOŚCIŃSKIHO, jenž si najel s pukem až před Soukupa a prosadil se kličkou do bekhendu – 1:1! Asistence: Szymon Kucharski a Bartosz Ciura.

33:24

Kozlové uklidňují hru s pukem na svých hokejkách a drží ho v obranném pásmu.

32:58

Je odpískaný ofsajd polského týmu, vhazuje se ve středním pásmu blíže kolínské brance.

32:02

Další střely tentokrát z pravé strany neskončili v kolínské brance, ale Soukup je naopak dokázal vyrazit.

31:33

Střelu z levé strany vyrazil Soukup za svou branku.

31:02

Kozlům se povedlo dostat kotouč z obranné třetiny, do útoku se ale hráči v modrém nedostali.

30:35

30:31

Střídání v týmu GKS Tychy:
ze hřiště odchází Tomáś Fućík, přichází Kamil Lewartowski.

30:31

Robin Všetečka – 2 min., nedovolené bránění.

30:11

Tychy dokázalo vyhodit kotouč přes všechny čáry, Kozlům se přesilovka zatím nevydařila.

29:59

Dvakrát střílel od modré čáry Karel Křepelka, poprvé netrefil branku a podruhé si jeho ránu našel brankář Tomáś Fućík.

29:28

Kozlové se konečně dostali zpět do útočného pásma a kombinují po mantinelu.

28:49

Kozlové se vlastní nepřesností vyhnali z útočného pásma a nemohou v útoku pokračovat.

28:35

Olli-Petteri Viinikainen – 2 min., podrážení.

28:29

Další nebezpečná nahození od modré čáry tečoval Josef Skořepa, puk ale v polské brance neskončil.

28:21

Od modré čáry přišla tečovaná střela Martina Langa, ale brankář Fućík dokázal na poslední chvíli skákavý kotouč zachytit do své lapačky.

28:01

Zakázané uvolnění se pískat nebude a kolínská obrana rozehrává kotouč směrem do útočné třetiny.

27:31

Matěj Gardoň nedokázal zpracovat kotouč na svou hokejku a díky tomu nemohl ujíždět sám na polského brankáře.

26:47

Tychy zvyšuje tlak a snaží se kombinovat v útočném pásmu, k žádnému zakončení se ale zatím nedostalo.

26:23

Kozlům se povedlo dostat kotouč do středního pásma podél levého mantinelu, jenže do útoku už se nedostali.

25:45

Po ráně z levé strany opět zasahoval Soukup. Vhazuje se po jeho pravici.

25:24

Soukup si dojel pro kotouč za svou branku a rozehrává ho na své spoluhráče, kterým se nepovedlo poslat kotouč dopředu.

24:41

Kolínští vybojovali kotouč za polskou brankou, jenže přihrávka na modrou čáru neprošla a na kotouči už je Tychy.

24:12

Před brankou se snažil dorážet jeden z kolínských hráčů, jenže brankáři Fućíkovi se povedlo udržet puk pod jeho betonem. Poláci už jsou navíc v plném počtu.

23:35

Polský celek kontroluje své oslabení a opět vyhodil kotouč až za branku Jakuba Soukupa.

23:08

Tychy se už ve čtyřech osvobozuje a vyhazuje puk přes všechny čáry.

22:37

Jan Kloz se otočil z brankové čáry a vypálil na Fućíka, ten jeho pokus vyráží levým ramenem.

22:11

Dominik Paś – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

22:02

Kozlové po polském vyhození už opět kombinují v útočném pásmu, následná rána Jana Kloze skončila vedle pravé tyče.

21:30

Střela od modré čáry z pravé strany končí vyražením brankáře Fućíka na zadní mantinel.

20:44

Mateusz Bryk – 2 min., držení.

20:11

Poprvé se ve druhé třetině dostali do útoku Kozlové, kterým se ale nepovedlo zakončit.

20:01

Druhá třetina začne přibližně ve 14:21.
První třetina tohoto přípravného utkání mezi Tychy a Kolínem je u konce! Kozlové vedou po brance ze třetí minuty utkání 1:0, prosadil se David Aubrecht parádní ranou od modré čáry. Hra se poté vyrovnala, ale polský tým nedokázal své šance proměnit, a Jakub Soukup tak drží zatím čisté konto.

20:00

19:26

Další boj o kotouč v kolínském obranném pásmu končí úspěšně pro české hokejisty.

19:08

Zakázané uvolnění je odpískáno i na druhé straně.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny a je odpískáno zakázané uvolnění polského týmu.

18:12

Nahození z rohu kluziště Soukup odráží bekhendem zpět k zadnímu mantinelu.

17:39

Karel Křepelka dostal přihrávku do jízdy na pravé straně útočného pásma a vyzkoušel pozornost Fućíka. Ten má kotouč chycený ve své náruči.

17:16

Kozlové hrají v plném počtu.

16:45

Vyloučený Vojtěch Malínek se poté dostal do samostatného úniku na polského brankáře, ten si ale kličku do bekhendu dokázal pohlídat!

16:15

Polský zámek se hodně utahuje, Soukup obě dvě střely z pravé strany vyrazil mimo svou branku.

15:50

Po střele z pravé strany je hra znovu přerušená, branka Jakuba Soukupa se totiž trochu posunula.

15:24

Po špatné přihrávce se ale Kozlové hned osvobozují.

15:16

A pozor! Poláky čeká dlouhá přesilovka pěti proti třem!

15:16

Karel Křepelka – 2 min., hákování.

14:55

To se jim povedlo i teď.

14:40

Po dalším buly už Kozlové vyhazují přes všechny čáry.

14:34

Ihned po vyhraném vhazování vypálil od modré čáry z první jeden z polských obránců. Soukup máchl lapačkou a puk v ní skončil.

14:30

Vojtěch Malínek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

14:04

Přečíslení dvou na jednoho zakončoval kolínský útočník Matěj Gardoň, jeho ránu si ale pohlídal ve své lapačce Tomáś Fućík.

13:50

Ihned po vhazování přišel závar před brankou Soukupa, ten si puk ale pohlídal pod svým tělem.

13:40

Jakub Soukup dokázal po nahození od modré čáry udržet kotouč ve své lapačce. Vhazuje se po jeho levici.

13:20

Kotouč na kolínské střídačce, vhazuje se ve středním pásmu.

13:01

Renému Pieglovi se podařilo zavézt kotouč do útočné třetiny a povedlo se mu také nahodit černou gumu za polskou branku.

12:32

12:21

Rána od modré čáry proletěla nad hlavou Soukupa a skončila na zadním mantinelu.

11:47

Kolínští hokejisté se opět dokázali osvobodit vyhozením přes všechny čáry.

11:18

K nebezpečné střele se dostal v mezikruží jeden z polských hokejistů, rána ale proletěla těsně vedle pravé tyče.

10:52

Rána od modré čáry se svezla po mantinelu a vyjela z útočného pásma Tychy.

10:32

David Sýkora – 2 min..

10:08

Nahození od modré čáry od Olliho Kaskinena vyrazil Soukup svou vyrážečkou do rohu kluziště.

09:32

Další zakázané uvolnění polského týmu.

09:23

Píská se přihrávka rukou a vhazovat se bude ve středním pásmu.

09:16

Další boj o kotouč v rohu kluziště kolínského obranného pásma skončil lépe pro Kozly.

08:43

Hra se stěhuje zpět do kolínského obranného pásma, bylo odpískáno zakázané uvolnění.

08:34

To se jim ale nepovedlo a po dalším útočném snažení Poláků musel zasahovat Soukup.

08:19

Kolínští vydolovali kotouč v obranném pásmu a pokusili se ho dostat za modrou čáru.

07:45

Zakončení z levé strany trefili pouze zadní mantinel, branka Fućíka nebyla ohrožená.

07:17

Zakázané uvolnění se pískat nebude, Tychy musí dojet rychle pro kotouč.

06:31

Na dostřídání teď počkalo také Tychy, které vyváží kotouč směrem k brance Kolína, kterou dnes stráží Jakub Soukup.

05:57

Kozlové podrželi kotouč za vlastní brankou a míří po pravé straně do útočného pásma.

05:39

Rada přerušení teď drobí hru, Tychy poslalo kotouč za Soukupa pouze za cenu zakázaného uvolnění.

05:33

Ofsajd zastavil útočnou akci Kozlů.

05:24

Podle hlavního rozhodčího byl u mantinelu faulovaný Matěj Gardoň. Ten ale sportovně faul odvolal, vhazuje se v útočném pásmu Kolína!

05:06

Polský celek se dostal po dlouhé době do tlaku v útočném pásmu, po nahození od modré čáry nemusel Soukup zasahovat.

04:28

Kozlové vyvezli kotouč pouze do středního pásma, kde si ho poté vzala na hokejky obrana Tychy.

04:00

Tychy hraje v plném počtu.

03:37

Kozlové se poprvé v přesilovce dostali do útočného pásma a snaží se kombinovat po mantinelu.

03:04

02:42

02:42 David AUBRECHT - 0:1

02:42

Kolínští Kozlové otevírají skóre tohoto utkání! Po zakázaném uvolnění vyhrál vhazování v útočném pásmu Jan Kloz, jenž posunul kotouč přímo na střelu DAVIDU AUBRECHTOVI, jenž zavěsil k pravé tyči Fućíkovy branky – 0:1! Asistence: Jan Kloz.

02:39

Poláci si nerozuměli na své polovině při rozehrávce a vyhodili kotouč pouze na zakázané uvolnění.

02:13

Kryštof Ouřada najel po pravé straně až před brankáře Fućíka, jenž si na jeho střelu počkal a má ji ve své výstroji.

02:00

Alan Lyszczarczyk – 2 min., držení.

01:35

Kozlové vyhodili kotouč přes všechny čáry.

01:20

Tychy se po vyhraném buly ihned dostalo do postavení v útočném pásmu. Hru přerušuje chycená střela od modré čáry do lapačky Jakuba Soukupa.

01:04

Karel Křepelka – 2 min., sekání.

00:46

Chyba Kolína v útočném pásmu zaměstnala poprvé také Soukupa. Ten vyrazil kotouč betonem do rohu kluziště.

00:23

Poprvé je hra přerušená. Tomáś Fućík si připisuje první zákrok v dnešním zápase po střele z levé strany.

00:10

Úvodní buly tohoto utkání vyhráli Kozlové, kteří ihned najeli do útočného pásma a ohrožují branku Tychy.

00:01

Oba týmy už společně s rozhodčími tohoto utkání nastupují na ledovou plochu zvolenské arény a za chvíli začínáme. Níže si zatím můžete prohlédnout sestavy obou mužstev.

GKS Tychy: Fućík (Lewartowski) – Bizacki, Kaskinen, Bryk, Viinikainen, Ciura (A), Pociecha, Ahola, Sobecki – Paś, Komorski (C), Lyszczarczyk – Larionovs, Monto (A), Viitanen – Drabik, Ubowski, Gościński – Krzyżek, Kucharski, Wróblewski.
Trenér: Adam Bagiński

SC Marimex Kolín: Soukup (Málek) – Piegl, Sýkora, Křepelka, Husa (A), Hampl, Aubrecht, Tůma, T. Moravec – Lang, Skořepa (C), Dlouhý – Ouřada, Kloz (A), Všetečka – Gardoň, Malínek, Síla – Gajda, Handl, Švec.
Trenér: Jan Šťastný.
SC Marimex Kolín

Poprvé se na Memoriálu Pavla Zábojníka ukážou Kozlové z Kolína. Kolínští hokejisté v minulé sezóně Maxa ligy obsadili v základní části dvanácté místo a o pouhý bod se neprobojovali do play-off o postup do Extraligy. Kozlové už mají za sebou čtyři přípravná utkání, jednou odešli ze zápasu jako vítězové a třikrát prohráli, naposledy podlehli Budapešti 3:2.
GKS Tychy

Polští hokejisté se v přípravě prozatím utkali se čtyřmi týmy, nejprve prohráli se Vsetínem 4:3 po samostatných nájezdech, následně padli 7:5 s Povážskou Bystřicí, poté porazili 3:2 Akademii Budapešť a naposledy prohráli se Zvolenem 5:2.
Krásné sobotní odpoledne všem hokejovým fanynkám a fanouškům. Vítám vás u Memoriálu Pavla Zábojníka a společně budeme sledovat utkání mezi týmy GKS Tychy a SC Marimex Kolín. Utkáním vás provedu prostřednictvím textového online přenosu. Zápas započne ve 13:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

1:4

Góly a asistencie: 34. Gościński (Kucharski, Ciura) – 3. Aubrecht (Kloz), 35. Síla (Tůma), 37. Skořepa (Sýkora, Lang), 43. Gajda (Moravec, Tůma)

GKS Tychy: Fućík (31. Lewartowski) – Bizacki, Kaskinen, Bryk, Viinikainen, Ciura (A), Pociecha, Ahola, Sobecki – Paś, Komorski (C), Lyszczarczyk – Larionovs, Monto (A), Viitanen – Drabik, Ubowski, Gościński – Krzyżek, Kucharski, Wróblewski.
Tréner: Adam Bagiński

Tréner: Jan Šťastný

Rozhodca: Vido, Bachúrik – Šebeň, Bezák

01:04 KOL 2 Křepelka, sekanie
02:00 TYC 2 Lyszczarczyk, držanie
02:42 KOL 0:1 Aubrecht (Kloz)
10:32 KOL 2 Sýkora